Filtruj według

Cena

Cena

-

Torby termoizolacyjne

Aktywne filtry

Rozglądasz się za akcesoriami gastronomicznymi, które ułatwią Ci dowóz jedzenia do klienta? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Gastro-Swiss, w której znajdziesz m.in. plecaki i torby termiczne, czyli funkcjonalne pojemniki, dzięki którym żaden posiłek nie straci swojego ciepła podczas transportu. 

Torba termoizolacyjna z oferty Gastro-Swiss – czym się wyróżnia?

Torby termoizolacyjne na jedzenie to specjalne pojemniki do transportowania posiłków, których cechą charakterystyczną jest świetnie utrzymanie temperatury przewożonych dań. Dzieje się to za sprawą specjalnych materiałów izolacyjnych takich jak m.in. poliester, które dodatkowo nie przepuszczają wilgoci oraz zapachu. Wszystkie te czynniki zapewniają optymalne warunki dla każdego posiłku, który dzięki temu nie straci swoich głównych walorów podczas transportu. Na stronie sklepu Gastro-Swiss znajdują się torby termoizolacyjne gastronomiczne wykonane z bardzo trwałego nylonu lub winylu, co zapewnia odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dla zwiększenia wygody noszenia każda torba termiczna na lunch, pizze oraz inne dania posiada wygodne uchwyty do noszenia, dzięki czemu akcesoria te nie obciążają żadnych stawów.

Torby termiczne – nie tylko dla pizzerii

Torba termoizolacyjna od wielu lat znajduje zastosowanie przede wszystkim w pizzeriach, które muszą dbać o to, aby dowożona pizza wciąż była ciepła. W ostatnim czasie jednak coraz więcej lokali gastronomicznych oferuje dowóz jedzenia, dzięki czemu akcesoria te sprawdzają się również m.in. w restauracjach czy pubach. Dzięki swojemu funkcjonalnej budowie oraz właściwościom torba termiczna na jedzenie świetnie sprawdzi się do transportowania nie tylko pizzy, ale również do przenoszenia gotowych dań w pudełkach, napojów czy zup.

Plecak termoizolacyjny – stworzony z myślą o wygodzie

Torby gastronomiczne termoizolacyjne to nie wszystko, co znajdziesz na stronie sklepu Gastro-Swiss. W asortymencie dostępne są również plecaki termiczne, które stworzone zostały z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody. Polecane są one szczególnie dla dostawców na skuterach i rowerach. Akcesoria te wyróżniają się lekkością oraz łatwością dopasowania do każdego typu sylwetki. Plecak termoizolacyjny z oferty sklepu posiada wyściełane i pełni regulowane paski, delikatną ściankę na plecach, a także pasek w talii (również regulowany) dla większej stabilności podczas jazdy. Świetne warunki trzymania ciepła zapewniają duże komory z dwoma warstwami izolacji, które pokryte są pianką PE i folią aluminiową. Oferowane produkty termiczne z powodzeniem ubrać można w te gorsze dni – są one wodoodporne, dzięki czemu zyskujesz pewność, że danie, które wieziesz do klienta, nie podejdzie wilgocią oraz nie zamoknie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą toreb termicznych i plecaków z oferty sklepu.