Filtruj według

Cena

Cena

-

Roboty kuchenne

Aktywne filtry

Wielofunkcyjny robot kuchenny to nowoczesne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni gastronomicznej. Ten praktyczny sprzęt jest niezastąpiony w codziennej pracy i znacząco skraca przygotowywanie różnych potraw. Sprawdź ofertę Gastro-Swiss, w której znajdziesz profesjonalne roboty kuchenne o najwyższej jakości wykonania, a także działania zapraszamy.

Nowoczesne roboty kuchenne w sklepie Gastro-Swiss

Oferta sklepu Gastro-Swiss to starannie wyselekcjonowane solidne, nowoczesne i funkcjonalne roboty kuchenne, które polecane są do profesjonalnego użytku w lokalach gastronomicznych różnego rodzaju. Posiadamy wyłącznie wysokiej jakości sprzęty, w które zaopatrujemy się u sprawdzonych i renomowanych dostawców oraz producentów w branży. W ofercie znajdziesz najlepsze roboty kuchenne takich marek jak Hendi, która od ponad 70 lat dostarcza na rynek niezawodne i wydajne urządzenia gastronomiczne, z których chętnie korzystają klienci w całej Europie.

Wielofunkcyjny robot kuchenny – praktyczny sprzęt wielozadaniowy

Oferowane roboty kuchenne są doskonałą opcją dla każdej restauracji, baru, hotelu oraz innych lokali gastronomicznych. Są to sprzęty wielozadaniowe, z którymi praca w kuchni staje się przyjemna i efektywna ograniczając przy tym wysiłek wkładany w przygotowywanie różnych potraw. Wielofunkcyjny robot kuchenny świetnie sprawdzi się m.in. do szatkowania, mielenia czy ucierania owoców i warzyw, a także do mieszania różnych produktów. W asortymencie znajdziesz modele, które przeznaczone są również do wyrabiania ciasta, tarcia sera czy podgrzewania dań i sosów. Przed zakupem odpowiedniego urządzenia, warto zastanowić się jaki robot kuchenny spełni w pełni swoją rolę. W ofercie znajdziesz wiele modeli, które różnią się od siebie wielkością i parametrami technicznymi, dzięki czemu masz okazję dobrać sprzęt, który idealnie wpasuje się w specyfikę Twojego lokalu.

Profesjonalne roboty kuchenne – czym się wyróżniają?

W ofercie Gastro-Swiss znajdziesz wiele nowoczesnych i wielofunkcyjnych robotów kuchennych, które bogate są w różne funkcje i ustawienia podnoszące ich możliwości. W asortymencie są dostępne urządzenia, które posiadają m.in.:

  • trwałe i odporne na uszkodzenia obudowy wykonane ze stali nierdzewnej,
  • stabilną konstrukcję zapobiegającą przesuwaniu się robota w czasie pracy,
  • kilkugodzinne timery naliczające czas do zakończenia pracy,
  • specjalne mieszadła,
  • podświetlane pokrętła sterowania,
  • regulacje temperatury,
  • intuicyjne wyświetlacze,
  • misy o różnych pojemnościach,
  • parę gniazd obrotów (wolnych i szybkich),
  • tryb gotowania.

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi modelami robotów kuchennych dostępnych na stronie Gastro-Swiss. Zapraszamy również do sprawdzenia całej kategorii obróbka mechaniczna, w której znajdują się takie urządzenia jak m.in.miksery spiralne, urządzenia do kebaba, maszynki do makaronu, krajalnice do wędlin, formy do ravioli, szatkownice do warzyw czy prasy do ciasta do pizzy i wiele innych Gastro-Swiss.