Filtruj według

Cena

Cena

-

Maszyny cukiernicze

Aktywne filtry

Profesjonalne maszyny cukiernicze to sprzęty, które ułatwiają pracę cukiernikom i piekarzom w przygotowywaniu słodkości o idealnej lekkości, konsystencji, a także smaku. Na stronie sklepu Gastro-Swiss znajdziesz wysokiej jakości urządzenia, dzięki którym przyrządzisz pyszne słodkie dania, które wprawią w zachwyt każdego klienta. Sprawdź pełną ofertę i postaw na najwyższą jakość – zapraszamy.

Maszyny cukiernicze najwyższej jakości w sklepie Gastro-Swiss

Sklep Gastro-Swiss ma świadomość, że słodkie desery muszą cieszyć nie tylko oko, ale również podniebienie. Aby było to możliwe, należy wyposażyć się w urządzenia cukiernicze najwyższej jakości. I właśnie takie sprzęty dostępne są na stronie naszego sklepu – w asortymencie znajdziesz m.in. wydajne automaty do bitej śmietany, maszyny do lodów czy podgrzewacze do czekolady pochodzące od firmy Hendi, czyli cenionego w branży gastronomicznej producenta, dla którego niezawodność pracy, a także jakość wykonania są zawsze najważniejsze.

Urządzenia cukiernicze z asortymentu sklepu – poznaj ich cechy

Każdy sprzęt, który dostępny jest w asortymencie Gastro-Swiss, powstał z myślą o bezpiecznej i wygodnej pracy. Niezależnie od rodzaju, a także modelu, każde urządzenie posiada nowoczesne komponenty, a także funkcje, które ułatwiają przygotowywanie słodkości o niepowtarzalnych walorach.

Automaty do bitej śmietany

Profesjonalne automaty do bitej śmietany z oferty Gastro-Swiss sprzęty, które polecane są do użytku w każdym lokalu gastronomicznym, w którym serwowane są różnego rodzaju. Urządzenia te chłodzone są powietrzem, zapewniając tym samym niepowtarzalną świeżość śmietanie. Ponadto posiadają one pojemne zbiorniki czy demontowalne komponenty, dzięki czemu ich pielęgnacja nie stanowi żadnego problemu. Automaty do bitej śmietany cechują się również niewielkim rozmiarem, dzięki czemu nie zajmują one wiele miejsca, co zostanie docenione zwłaszcza w mniejszych kuchniach.

Maszyny do lodów

Oferowane maszyny do lodów to nowoczesne urządzenia, które świetnie sprawdzą się również do przyrządzania świeżych i lekkich sorbetów czy mrożonych jogurtów. Na stronie znajdziesz modele o dużych pojemnikach, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej gwarantującej im odporność na codzienny użytek, a także uszkodzenia. W ofercie znajdują się maszyny, które są bardzo łatwe w użytku – posiadają one bowiem m.in.: 

  • funkcje podtrzymywania temperatury przez parę godzin po zakończeniu pracy urządzenia, 
  • podświetlany wyświetlacz cyfrowy, 
  • przezroczystą pokrywę wykonaną z poliwęglanu, 
  • specjalną łopatkę mieszającą.

Podgrzewacze do czekolady

W asortymencie znajdziesz również podręczne podgrzewacze do czekolady, które świetnie sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych lokalach gastronomicznych. Na stronie znajdują się modele, które cechują się prostotą obsługi – wszystko to dzięki wbudowanemu sterowaniu elektromechanicznemu. Sprzęty te posiadają wyjmowane pojemniki na czekoladę, które wykonane zostały z trwałego anodowanego aluminium, pokrętła temperatury i gradacji, szczelne obudowy wykonane z tworzywa czy lampki kontrolne napięcia i pracy grzałki.

Dostępne na stronie sprzęty profesjonalne urządzenia cukiernicze polecane są do użytku nie tylko w cukierni, ale również w lodziarniach, kawiarniach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie serwowane są słodkie specjały. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałej części kategorii cukiernia, w której znajdują się specjalne akcesoria ułatwiające przygotowywanie słodkich deserów.