Filtruj według

Cena

Cena

-

Czapki kucharskie

Aktywne filtry

Czapki kucharskie w ofercie Gastro-Swiss

Czapka kucharska to niezwykle ważny element kucharskiego ubioru. W końcu praca w gastronomii wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale również zachowania higieny i właściwego stroju. 

Co szczególnie istotne, czapka dla kucharza dobrze zabezpiecza włosy, co zapobiega ich dostaniu się do potraw. Duże znaczenie ma też jej wygląd dlatego w naszej ofercie znajdziesz różne nakrycia głowy i bez problemu wybierzesz model odpowiedni dla siebie.

Czapki kucharskie – połączenie wygody i funkcjonalności 

W sklepie Gastro-Swiss przykładamy dużą wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów. To właśnie dlatego nasze czapki kucharskie stworzone są z oddychających materiałów, dzięki czemu są niezwykle komfortowe. 

W zależności od modelu, takie nakrycie głowy może być wykonane z wiskozy (tak jak w przypadku czapek Le Grand Chef”), lub przykładowo z włókniny polipropylenowej. Dużym plusem pierwszej propozycji jest wygoda to miękka czapka dla kucharza, która skutecznie pochłania wilgoć i pozwala skórze oddychać. Nadmiernemu poceniu zapobiega też przewiewna czapka kucharska z siatką. Dobrym pomysłem będzie wybór nakrycia z regulowanym obwodem, dzięki czemu można je łatwo dopasować do wielkości głowy.

Szeroki wybór czapek kucharskich

W naszym sklepie posiadamy wiele modeli czapek, które różnią się wykorzystanym materiałem, wzorem i kolorem. Alternatywą dla klasycznej czapki może być przykładowo bandana kucharska lub chusta kucharska. Odpowiednio wykonana bandana pomoże skutecznie ukryć włosy, a także zadba o Twój komfort tylne wiązanie umożliwia idealne dopasowanie. 

Inną propozycją jest czapka kucharska papierowa. To lekkie nakrycie głowy, którego górna część jest perforowana, co chroni głowę przed przegrzaniem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno białe, jak i czarne czapki kucharskie wszystkie wykonane są ze specjalnych materiałów, zapewniających komfort w wysokich temperaturach. Innym przykładem nakrycia głowy może być furażerka kucharska, bądź czepek kucharski ten drugi, choć jest funkcjonalny, ze względu na walory estetyczne zwykle wykorzystywany jest w restauracjach z zamkniętą kuchnią.

Skorzystaj z oferty Gastro-Swiss, w której znajdziesz niezbędne produkty do wyposażenia lokali gastronomicznych, a także wygodną odzież i asortyment dla personelu. W naszym sklepie można kupić również grille i lampy grzewcze, garnki i patelnie, lodówki i zamrażarki, a także piece różnego typu.