Filtruj według

Cena

Cena

-

Sokowirówki

Aktywne filtry

Sok ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw to codzienna dawka zdrowej energii i witamin. Napoje te od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród klientów odwiedzających różne lokale gastronomiczne. Tradycyjne wyciskanie produktów za pomocą rąk bywa jednak męczące i czasochłonne. Dlatego też każda restauracja, bar, hotel czy inny punkt, w którym serwowane są soki, powinien być wyposażony w profesjonalną sokowirówkę, która wydobędzie z owoców i warzyw wszystko, co najlepsze.

Sokowirówka – sprzęt, który wyróżnia się jakością

Nawet najlepszej jakości owoce i warzywa bez odpowiedniego wyciśnięcia nie zapewnią pełni smaku i witamin. Chcąc zapewnić swoim klientom najlepsze wyroby, musisz zaopatrzyć się w sprzęt, który wyróżnia się najwyższą wydajnością. Każda profesjonalna sokowirówka gastronomiczna z naszej oferty to urządzenie o najlepszych parametrach i jakości wykonania. W asortymencie posiadamy sprawdzone i starannie wyselekcjonowane modele sprzętów pochodzące od cenionych w branży producentów, wśród których znajdują się takie firmy jak m.in. Hendi. 

Profesjonalne sokowirówki – nowoczesny sprzęt do Twojego lokalu

Oferowane przez nas sokowirówki gastronomiczne zaprojektowane zostały z myślą o stałej eksploatacji. Na stronie znajdziesz modele, w których obudowa, a także poszczególne komponenty wykonano z trwałej i odpornej na uszkodzenia i zużycie stali nierdzewnej, gwarantującą sprzętom długą żywotność. Odpowiednia trwałość w połączeniu z wysoką wydajnością (nawet 3000 obrotów/minutę) sprawia, że każda dostępna sokowirówka świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych punktach gastronomicznych.

Sokowirówki wolnoobrotowe – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Niezależnie od modelu - każda sokowirówka z asortymentu Gastro-Swiss jest sprzętem, który cechuje się nie tylko najwyższą wydajnością, ale również bezpieczeństwem użytku. Obsługa maszyny nie stanowi żadnego zagrożenia wszystko to dzięki możliwości pracy z całkowicie zamkniętą pokrywą, a także z ramieniem zabezpieczającym. Dzięki temu nawet mniej doświadczone osoby nie będą miały problemu z przygotowaniem wyśmienitego soku, co jest szczególnie ważne w lokalach, w których liczy się czas.

Sokowirówki gastronomiczne z oferty sklepu – na to zwróć uwagę

Dostępne urządzenia przeznaczone są do przygotowywania soku z twardych warzyw i owoców. Zalecamy, aby dokładnie zapoznać się z każdym modelem sokowirówki, bowiem na stronie dostępne są sprzęty, które są narażone na uszkodzenie w wypadku niewłaściwego użycia. Informujemy, że m.in. sokowirówka Hendi nie jest przeznaczona do rozdrabniania lodu, a także mielenia zmrożonych owoców i warzyw.


Profesjonalne sokowirówki to tylko część dostępnych urządzeń w kategorii obróbka mechaniczna. Sklep Gastro-Swiss zachęca również do przejrzenia pozostałej części oferty, w której znajdują się m.in. urządzenia do kebaba, krajalnice do wędlin, maszynki do makaronuszatkownice do warzyw, urządzenia wielofunkcyjne, formy do ravioli, miksery spiralne czy prasy do ciasta do pizzy.