Filtruj według

Cena

Cena

-

Grille i lampy grzewcze

Aktywne filtry

Niezwykle ważne jest, aby wydawane w Twoim lokalu gastronomicznym posiłki miały zawsze odpowiednią temperaturę, a przyrządzane potrawy były idealnie soczyste i smaczne. Oba te warunki możesz spełnić, zaopatrując się w znajdujące się w tej kategorii produkty.

Grille i lampy grzewcze jako gwarancja odpowiedniej temperatury

W naszej ofercie znajdziesz grille wyprodukowane przez najlepszych producentów w tej branży – współpracujemy z takimi markami jak MBM, która specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu profesjonalnych grillów gastronomicznych. Decydując się na taki rodzaj obróbki termicznej, musisz pamiętać o niezbędnych akcesoriach do grilli. W tej kategorii znajdziesz również lampy do podgrzewania gotowych potraw lub półproduktów. Dzięki temu ciekawemu zastosowaniu lamp z podczerwienią Twoje posiłki zawsze będą wydawane w idealnej do spożycia temperaturze. 

Utrzymuj ciepło dzięki profesjonalnym lampom grzewczym

Jeżeli chcesz, aby wydawane potrawy były zawsze ciepłe, nawet pomimo długiego czasu oczekiwania na wydanie, zainwestuj w lampy grzewcze, dzięki którym jest to możliwe. Sprawdzą się w kuchniach, w których wydaje się duże ilości posiłków jednocześnie – np. w stołówkach, kuchniach szkolnych czy szpitalnych, ale również dużych lokalach gastronomicznych. Jak działa taka lampa? Emituje promieniowanie cieplne, które pozwala utrzymać optymalną temperaturę obrabianej żywności. Dostępne w naszym sklepie produkty są nie tylko estetyczne, ale wykonane z najwyższej jakości materiałów. Elektryczne lampy grzewcze cieszą się rosnącą popularnością w branży gastronomicznej, ponieważ redukują ilość marnowanej żywności poprzez utrzymanie jej właściwej temperatury. Idealna odległość między lampą a żywnością to około 50 centymetrów. Promienniki ciepła w podczerwieni są całkowicie bezpieczne, dlatego coraz częściej sięgają po nie właściciele głównie małej gastronomii.

Grille dostępne w naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz niezawodne grille, które idealnie sprawdzą się w profesjonalnej kuchni gastronomicznej. Proponowane przez nas urządzenia są wydajne, solidne i łatwe w czyszczeniu. W tej kategorii znajdują się grille elektryczne oraz grille na węgiel drzewny. Ta druga opcja jest coraz częściej wykorzystywana w lokalach gastronomicznych. W grillach węglowych jako źródło energii wykorzystuje się węgiel drzewny. W czasie procesu spalania pojawia się żar, który umożliwia obróbkę termiczną żywności. W zależności od rodzaju wykorzystywanego węgla można uzyskać zróżnicowane walory smakowe jedzenia. Dym wytworzony poprzez tłuszcz ściekający na węgiel nadaje potrawom smak i zapach wędzonki. Właśnie z tego względu takie grille wracają do profesjonalnych kuchni. 

Jeżeli zdecydujesz się już na zakup któregoś z dostępnych w naszym sklepie urządzeń, musisz dobrać do niego odpowiednie akcesoria. Wysokiej jakości produkty oferuje firma Hendi, która proponuje akcesoria do grilli green fire. W tej serii znajdziesz pokrywy, półki boczne, ruszty na mienie lawowe i wiele innych, idealnie pasujących do grilla z tej samej linii.