Filtruj według

Cena

Cena

-

Higiena

Jest 869 produktów.

Pokazano 1-24 z 869 pozycji

Aktywne filtry

Schludna i uporządkowana kuchnia to podstawa każdego lokalu gastronomicznego. Miejsca, w których przyrządzane i serwowane jest jedzenie, powinny być czyste i higieniczne. Lokal gastronomiczny to przestrzeń, w której wysoki poziom czystości pomieszczeń oraz dbałość o higienę wśród personelu mają kluczowe znaczenie. Zadbany i utrzymany w czystości lokal budzi zaufanie wśród klientów. Czystość podłogi, świeży zapach oraz zadbane toalety mogą zadecydować o tym, czy klient postanowi zjeść w lokalu, czy wyjść z niego przed zapoznaniem się z menu. Jednak oprócz dobrego wrażenia ważniejsze jest to, w jakim stanie jest kuchnia.

Czystość w kuchni to podstawa - akcesoria higieniczne dla gastronomii

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, które sprawią, że Twój lokal będzie higieniczny i czysty. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, posiadamy szeroki asortyment w zakresie utrzymywania czystości i warunków sanitarnych. Wszystkie środki, w tym chemia do mycia oraz akcesoria pochodzą od znanych i cenionych producentów, są bardzo wydajne i łatwe w użyciu. Warto podkreślić, że korzystanie z profesjonalnej chemii gastronomicznej ma wpływ nie tylko na klientów lokalu gastronomicznego, ale także na żywotność urządzeń znajdujących się na zapleczu kuchennym. W związku z tym bez wątpienia warto zainwestować w znane i sprawdzone produkty.

Co warto kupić, aby utrzymać higienę w lokalu gastronomicznym?

Bardzo ważnym aspektem jest odpowiednie zabezpieczenie i przetrzymywanie odpadów produkowanych na terenie lokalu. Do odpowiedniego segregowania przydadzą się kosze na odpady i popielnice. Nic tak nie rujnuje wizerunku lokalu, jak wszechobecne niedopałki przed wejściem. W naszym sklepie posiadamy popielnice, które zajmują niewiele miejsca, a dzięki schludnemu wyglądowi pasują do każdej strefy dla palaczy. Kosze na odpady znajdujące się w naszej ofercie są przystosowane do potrzeb klientów oraz personelu – nikt nie lubi dotykać pokrywy od tego mało estetycznego pojemnika. Dlatego współpracujemy z producentami, którzy przy projektowaniu i produkowaniu koszy stawiają na jakość, estetykę i funkcjonalność swoich produktów. Niezwykle ważnym elementem w każdej kuchni gastronomicznej jest lampa owadobójcza – owady latające przenoszą wiele groźnych dla zdrowia chorób i zarazków. Wystarczy ich bardzo niewielka ilość, aby doszło do zakażenia. Dlatego tak ważne jest, aby szczególnie w takich miejscach stosować środki zapobiegawcze. Lampy są bardzo skuteczne. Możesz dobrać odpowiedni model do powierzchni i warunków panujących w lokalu.

Czyste naczynia i oczyszczona woda dzięki wydajnym filtrom

Ręczne mycie naczyń w lokalach gastronomicznych należy już do przeszłości. Zajmuje to wiele czasu i jest obciążające fizycznie. Dlatego coraz więcej miejsc inwestuje w zmywarki. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości zmywarki Hendi, które są trwałe i niezwykle precyzyjne oraz kosze do zmywarek. W naszym sklepie zaopatrzysz się również w filtry do wody, które znacząco poprawią jakość wody w Twoim lokalu. Dobrym wyborem będą filtry do wody BWT.