Artykuły bufetowe

Filtruj według

Cena

Cena

-

Artykuły bufetowe

Jest 2119 produktów.

Pokazano 1-24 z 2119 pozycji

Aktywne filtry

To, jak podane zostanie jedzenie na szwedzkim stole, jest kwestią niezwykle ważną. Nie tylko ze względów estetycznych, ale również funkcjonalnych. Posiłki, które podajesz klientom w formie szwedzkiego stołu, długo pozostaną na sali, a nikt nie lubi jeść chłodnych posiłków lub zaschniętych potraw od zbyt długiego przebywania na otwartej przestrzeni.

Niezbędne artykuły bufetowe i dodatki

Artykuły bufetowe przydadzą się w każdym lokalu gastronomicznym, który zajmuje się cateringiem lub przewiduje organizowanie stołu bufetowego okazyjnie. Inwestycja w akcesoria do przechowywania, utrzymywania temperatury czy prezentacji potraw jest niezwykle ważna w tej specyficznej formie podawania posiłków. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do odpowiedniego przygotowania bufetu. 

Akcesoria do serwowania, tace i witryny do prezentacji

To, w jaki sposób zaprezentujesz swoje potrawy, jest bardzo ważne. Nie od dziś wiadomo, że nie tylko walory smakowe sprawiają, że potrawa nam smakuje – również aspekty wizualne mają w tym duży udział. Ważne jest więc, aby zaopatrzyć się w niezbędne do tego przybory do serwowania, takie jak wszelkiego rodzaju chochle, łyżki, widelce do serwowania mięs czy łopatki do deserów, ale również tace i witryny do prezentacji. Taka witryna może przydać się, jeżeli chcesz zaprezentować klientom ciasta i inne desery – danie w niej jest widoczne, a dodatkowo zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem powietrza. Na stole cateringowym lub bufetowym nie może zabraknąć oczywiście podgrzewaczy, dzięki którym serwowane potrawy zachowają idealną temperaturę, a Twoi klienci z przyjemnością ich skosztują. Dużym problemem podczas organizowania szwedzkiego stołu jest na pewno ilość naczyń potrzebnych do prezentacji oraz degustacji – możesz sobie pomóc, inwestując w naczynia jednorazowe do przekąsek. 

Meble cateringowe i witrynki chłodzące

Jeżeli organizujesz catering, niezbędne są do tego meble cateringowe. Dobrej jakości sprzęt charakteryzuje się wielofunkcyjnością – dlatego ważne jest, aby w przypadku stołów wybierać takie, w których można regulować wysokość, a dzięki temu dopasowywać je do różnych sytuacji. Dobre meble po złożeniu, zajmują zbyt wiele miejsca. Sprawia to, że możesz przechowywać je nawet na niewielkich powierzchniach. Mobilność ma znaczenie również w trakcie transportu mebli samochodem. Najważniejszymi parametrami wyposażenia dla firm cateringowych są: 

  • łatwość składania oraz rozkładania mebli, 
  • niewielka waga, funkcjonalność,
  • uniwersalność pod względem użytkowania.

Sprzęt, który trafia do sprzedaży w naszym sklepie, jest zawsze odpowiednio sprawdzony i wyselekcjonowany. Dlatego możesz mieć pewność, że meble, które mamy w swojej ofercie spełniają wyżej wymienione wymogi, a wysoka jakość wykonania sprawi, że przez lata będą cieszyć oko i spełniać swoją funkcję nawet przy wzmożonym i częstym użytkowaniu. Jeżeli na co dzień zajmujesz się cateringiem, to na pewno musisz zaopatrzyć się w jedną z dostępnych w naszej ofercie witryny chłodniczej. Takie rozwiązanie pomoże Ci utrzymać odpowiednią temperaturę posiłków oraz napojów, które z założenia mają być chłodne – idealnie sprawdzi się do przechowywania świeżo wyciśniętych soków, owoców i deserów.