Przybory

Filtruj według

Cena

Cena

-

Przybory

Jest 1728 produktów.

Pokazano 1-24 z 1728 pozycji

Aktywne filtry

W każdej kuchni potrzebne są akcesoria, które ułatwią i przyspieszą pracę. Są to niewielkie rzeczy, a bardzo wpływają na efektywność w tym specyficznym miejscu, jakim jest kuchnia w lokalu gastronomicznym. Tutaj liczy się każda sekunda, dlatego bardzo ważne jest przystosowanie tego pomieszczenia do efektywnej pracy.

Praktyczne przybory kuchenne

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo przyborów, które odznaczają się bardzo dobrą jakością, a co za tym idzie – trwałością. Jest to bardzo ważne z tego względu, że dzięki tym cechom, możesz zapomnieć o zbyt częstym wymieniani akcesoriów kuchennych na nowe. Nasz sklep zaopatrzony jest w przybory najlepszych firm w branży gastronomicznej. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie produkty to najlepszy możliwy wybór – a wszystko dlatego, że selektywnie dobieramy marki, z którymi współpracujemy. 

Małe rzeczy, bez których praca w kuchni jest niemożliwa

Podczas wyposażania kuchni w lokalu gastronomicznym, często zapomina się o drobnych akcesoriach, które są niezbędne do bezproblemowego funkcjonowania kuchni restauracyjnej. W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne przybory, takie jak:

  • noże – są to bezsprzecznie najważniejsze akcesoria w każdej kuchni, niezależnie od wielkości lokalu i jego specyfikacji. Muszą być ostre, dobrze wyprofilowane i zrobione z trwałych tworzyw. Ważne jest również to, aby dobrać nóż do wykonywania różnych czynności w kuchni. W naszym sklepie znajdziesz noże ze wszystkich kategorii. Każdy rodzaj i typ wykonuje inne cięcia. Przy wyborze tych narzędzi kieruj się wyżej wspomnianym rodzajem, ale również ostrzem. Możesz wybrać łatwy w utrzymaniu nóż ze stali nierdzewnej lub z trochę bardziej wymagającego tworzywa jakim jest stal węglowa. Do krojenia warzyw i owoców najlepiej nadadzą się ceramiczne. Dlatego właśnie warto zaopatrzyć swój zespół w różne rodzaje tak, aby każdy znalazł odpowiedni nóż dla siebie.
  • termometry i timery – w kuchni często panuje nerwowa atmosfera, a pracownicy wykonują mnóstwo zajęć w tym samym czasie, dlatego ważne jest, aby wyposażyć się w timery, które sprawdzą się w trudnych warunkach. Dzięki temu nie musisz pamiętać o wyciągnięciu potrawy z pieca lub garnka. Sygnał dźwiękowy przypomni Ci, kiedy należy zareagować. Termometr to również niezwykle ważny gadżet. Dzięki temu wiesz, czy mięso jest idealnie różowe w środku. Te niewielkie akcesoria pomogą Ci w tak ważnej w gastronomii, dbałości o detale.
  • akcesoria do dekorowania i dozowania – odpowiednie przechowywanie sosów, olejów czy innych płynnych produktów jest bardzo ważnym elementem organizacji pracy. Dzięki dozownikom możesz mieć je zawsze pod ręką, a dodatkowo, zamknięte opakowanie powoduje, że produkt nie wysycha i zachowuje świeżość na dłużej. Gotowanie, szczególnie w restauracjach to również sztuka podawania – dlatego w naszej ofercie znajdziesz akcesoria do dekorowania, dzięki którym Twoje dania będą wyglądały jak z magazynów kulinarnych. Przy wyposażaniu kuchni nie zapomnij o łyżkach i szpatułkach, które również znajdziesz w tej kategorii.