Filtruj według

Cena

Cena

-

Kieliszki do likieru

Aktywne filtry

5,36 zł

Kieliszek do likieru 50 ml Bistro

profesjonalne szkło dla gastronomiiwykonane w technologii monoblok, tzn. jednego kawałka szkłabezpieczna, zaokrąglona krawędź i stopkazaprojektowane z myślą o częstej eksploatacjiidealne rozwiązanie do cateringu, sal weselnych, bankietowych i innychprzystosowane do częstego mycia w zmywarcesprzedawane w ilościach kartonowych (K)cena za sztukępodana...

Zastanawiasz się, jakie kieliszki do nalewki lub likieru wybrać do Twojego lokalu? Pamiętaj niezależnie od rodzaju każdy typ alkoholu wymaga użycia specjalnego szkła, które nie tylko podkreśli walory wizualne, ale także pozwoli wydobyć jego niepowtarzalny aromat i smak. W tej kategorii znajdziesz eleganckie i trwałe kieliszki do nalewki i likieru zapewniające odpowiedni klimat każdemu degustatorowi dobrych alkoholi. Sprawdź naszą ofertę i wybierz szkło, które podkreśli charakter każdej restauracji, baru, pubu oraz innych lokali gastronomicznych.

Kieliszki do likieru – eleganckie wyposażenie lokalu

Będąc właścicielem lokalu gastronomicznego, należy pamiętać o odpowiednim doborze zastawy stołowej. Jeżeli w swojej ofercie serwujesz takie trunki jak likiery czy nalewki, pamiętaj o tym, że nie powinny być one rozlewane do zwykłych szklanek lub kieliszków do innych alkoholi np. wina, szampana czy koniaku. Jest to mało estetyczne, ale przede wszystkim nie pozwala wyciągnąć z danego trunku jego najlepszych walorów. Dlatego też chcąc zapewnić swoim gościom odpowiednie warunki degustacji, warto wyposażyć się w eleganckie kieliszki do likieru i nalewek, które z miejsca staną się stylową ozdobą stroju, która podkreśli charakter całego lokalu.

Kieliszki do likieru i nalewek z oferty Gastro-Swiss – co je wyróżnia?

Dostępne w ofercie Gastro-Swiss kieliszki do likieru i nalewek to profesjonalne zestawy szkła do gastronomii, które polecane są do użytku w restauracjach, hotelach, salach weselnych i bankietowych, a także cateringu. Nasze wyroby wyróżnia przede wszystkim nienaganny, delikatny design, który podkreśli wyjątkowy kolor każdej nalewki. Odpowiedni kształt i budowa pozwolą dodatkowo wydobyć niepowtarzalną konsystencję, aromat, a także smak trunku. Kieliszki wykonane zostały w technologii monoblok (jako jeden kawałek szkła), co zapewnia im odpowiednią trwałość. Wyroby posiadają zaokrąglone krawędzie i stopki, dzięki czemu są w pełni bezpieczne w użytku. Warto również wyróżnić ich długie nóżki, dzięki którym kieliszki są bardzo poręczne i wygodne podczas użytkowania.

Pielęgnacja kieliszków również nie stanowi problemu są one bowiem przystosowane do mycia w zmywarkach

Prezentowane zestawy to nie wszystko, co znajduje się w ofercie Gastro-Swiss. Jeżeli rozglądasz się za innym szkłem do gastronomii, sprawdź nasze inne kategorie, w których znajdziesz różne kieliszki jak m.in. kieliszki do drinków, kieliszki do koniaku, kieliszki do szampana i wielu innych trunków zapraszamy.