Filtruj według

Cena

Cena

-

Urządzenia wielofunkcyjne

Aktywne filtry

Nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, jakim jest robot kuchenny to sprzęt, który ułatwia i przyspiesza przygotowywanie różnych potraw. Sprawdza się on świetnie w restauracjach, stołówkach czy barach szybkiej obsługi. W asortymencie sklepu Gastro-Swiss znajdziesz nowoczesne i bardzo wydajne wielofunkcyjne urządzenia kuchenne, z którymi praca w kuchni stanie się jeszcze przyjemniejsza zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Robot kuchenny w ofercie Gastro-Swiss – sprzęt najwyższej jakości

W sklepie Gastro-Swiss dbamy o zadowolenie każdego klienta, dlatego też współpracujemy tylko z najbardziej cenionymi i zaufanymi dostawcami i producentami jak Stalgast czy Robot Cook, którzy od wielu lat wypuszczają na rynek nowoczesne sprzęty o najwyższych parametrach. Na stronie znajdziesz właśnie takie roboty kuchenne, które przystosowane zostały do profesjonalnego użytku, a wszystko to za sprawą wydajnych elementów umożliwiających nieustanną pracę na wysokich obrotach.

Wielofunkcyjny robot kuchenny – poznaj jego możliwości

W ofercie sklepu Gastro-Swiss znajdują się nowoczesne i wydajne roboty wielofunkcyjne, które bogate są w wiele różnorodnych funkcji podnoszących ich możliwości. Oferowane modele posiadają takie opcje i ustawienia jak m.in.:

  • funkcja utrzymania temperatury,

  • różne poziomy mocy podgrzewania,

  • płynna regulacja zmiany prędkości (od 100 do nawet 3500 obr./min),

  • praca pulsacyjna/turbo (nawet do 4500 obr./min),

  • prędkość mieszana,

  • praca przerywana,

  • ramię zgarniające

Wysoką wydajność i niezawodność pracy zapewniają nie tylko rozbudowane funkcje, ale i konkretne podzespoły. Na uwagę zasługują szczególnie nowoczesne, asynchroniczne i bezszczotkowe silniki, a także ostre noże ze specjalnymi mikroząbkowymi ostrzami, które wykonane zostały z trwałej stali nierdzewnej.

Gastronomiczne urządzenie wielofunkcyjne – do czego się przydaje?

Jak sama nazwa wskazuje roboty kuchenne to urządzenia wielofunkcyjne, które powstały z myślą o szerokim zastosowaniu. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz sprzęty, które posłużą Ci do m.in. ścierania, siekania, rozdrabniania, wyciskania soków, cięcia, ubijania, mieszania, mielenia czy przygotowywania sosów. Dzięki temu nie musisz wyposażać się w kilkanaście urządzeń, które ciężko byłoby rozmieścić (zwłaszcza w mniejszych lokalach). Robot kuchenny to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko miejsce, ale również czas na przygotowanie potraw, a także pieniądze.

W ofercie dostępne są również inne urządzenia, które znajdziesz w kategorii obróbka mechaniczna. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia pozostałych sprzętów z asortymentu, wśród których znajdują się m.in. miksery, szatkownice, krajalnice do wędlin, opiekacze do kebaba, nadziewarki do kiełbas, prasy do ciasta i pizzy czy maszynki do makaronu.