Filtruj według

Cena

Cena

-

Kieliszki do koniaku

Aktywne filtry

Serwowanie wyjątkowych i szlachetnych napojów takich jak m.in. koniak czy brandy wymaga użycia specjalnie do tego zaprojektowanych kieliszków. To właśnie one pozwolą każdemu gościowi lokalu delektować się niepowtarzalnym aromatem i smakiem tych trunków. Prowadzisz lokal i zastanawiasz się jakie kieliszki do koniaku i brandy wybrać? Zapoznaj się z ofertą sklepu Gastro-Swiss i postaw na zestawy szkła, które podkreślą wyjątkowość każdego napoju zapraszamy.

Kieliszki do koniaku – szkło podkreślające szlachetność napoju

Degustacja takiego alkoholu jak koniak czy brandy wymaga odpowiedniej oprawy, która podkreśli wyjątkowość tych trunków, a także ich niepowtarzalne walory smakowe i zapachowe. Dlatego też na naszej stronie znajdują się specjalne kieliszki do brandy i koniaku, w których zaserwujesz w elegancki sposób alkohol każdemu gościowi Twojego lokalu. Pamiętaj, że klienci zwracają uwagę na szczegóły a dobór szkła pod odpowiedni typ trunku jest tego dobrym przykładem. Niezalecane jest używanie standardowych szklanek do szlachetnych trunków weź pod uwagę, że do restauracji, hotelu czy baru mogą przyjść prawdziwi koneserzy, dla których najważniejszy jest odpowiedni klimat i warunki degustacji koniaku czy brandy.

Kieliszki do brandy i koniaku – niepowtarzalny styl i elegancja

Oferowane na stronie Gastro-Swiss kieliszki do brandy i koniaku to wyjątkowe zestawy szkła. Charakteryzują się one przede wszystkim wyjątkową budową posiadają one subtelnie zwężającą się pękatą czaszę oraz krótką nóżkę, która zapewnia stabilny chwyt wpływający na wysoki komfort użytku. Rozwiązanie to dodatkowo pozwala na stałe ogrzanie trunku, dzięki czemu może on w pełni uwolnić swój intensywny i niepowtarzalny aromat oraz smak. Dostępne na stronie kieliszki z pewnością znajdą uznanie wśród klientów, którzy docenią Twój lokal i z chęcią będą do niego wracać wiele razy.

Stylowe kieliszki do koniaku i brandy – oferta sklepu Gastro-Swiss

W naszej ofercie znajdują się różne kieliszki do koniaku i brandy, które świetnie odnajdą się w każdym lokalu gastronomicznym. Oferujemy szkło w różnych pojemnościach takich jak m.in. 255 ml, 380 ml czy 395 ml, a także przystępnych cenach, które zaczynają się już od kilku złotych za sztukę. Co ważne wszystkie produkty sprzedawane są w ilościach kartonowych. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z każdym kieliszkiem dostępnym w tej kategorii.

Na stronie znajdziesz również inne kieliszki, wśród których znajdują się m.in. kieliszki do koniaku, kieliszki do szampana, kieliszki do drinków czy kieliszki do likieru. Sprawdź pełną ofertę i wybierz profesjonalne zestawy, które wyróżniają się trwałością i elegancją.