Filtruj według

Cena

Cena

-

Rondle

Aktywne filtry

Kompletując wyposażenie do lokalu, nie można zapominać o akcesoriach, które umożliwią kucharzom swobodne i wygodne gotowanie lub duszenie potraw. Przykładem takich sprzętów kuchennych są m.in. rondle gastronomiczne, czyli kompaktowe garnki z rączką. Zapoznaj się z asortymentem Gastro-Swiss i wybierz naczynia, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. 

Rondle gastronomiczne – funkcjonalność i pełna wygoda użytku

Rondel kuchenny to połączenie funkcjonalności garnka oraz patelni – wszystko za sprawą odpowiednio dużej pojemności oraz wygodnej rękojeści, która umożliwia komfortowe trzymanie naczynia i manewrowanie nad kuchenką. Proponowane w sklepie Gastro-Swiss produkty posiadają wysokie brzegi, które zmniejszają ryzyko wylania się potrawy podczas energicznego mieszania i zabrudzenia np. płyty indukcyjnej. Dostępne na stronie rondle gastronomiczne występują w wielu wariantach pojemnościowych takich jak m.in. 0,28 l, 1,8 l, 3,4 l, 6 l czy 10 l. Optymalna wielkość naczynia umożliwi sprawne przygotowanie zarówno małych, jak i większych posiłków, dzięki czemu zachowasz płynność podawania dań swoim gościom, przez co nie będą oni długo czekać na swoją porcję.

Rondle wykonane z najwyższej jakości materiałów

Zapewnienie odpowiedniego przewodzenia ciepła, a co za tym idzie – optymalnych warunków gotowania potraw jest bardzo ważne w profesjonalnych kuchniach. Do osiągnięcia tego niezbędne jest wykorzystanie specjalnych i trwałych materiałów. Dlatego też w ofercie znajdziesz m.in. rondel miedziany czy rondel stalowy, czyli wyroby z tworzyw gwarantujących równomierne grzanie na całej powierzchni naczynia oraz odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, korozję czy zarysowania.

Rondel na płytę indukcyjną i nie tylko – co znajdziesz w naszej ofercie?

Gastro-Swiss stawia na jakość i funkcjonalność proponowanych sprzętów, dlatego w ofercie znajdziesz zarówno profesjonalne rondle ułatwiające pracę kucharzy w lokalach gastronomicznych, jak i mniejsze naczynia, których z powodzeniem użyjesz w warunkach domowych. Użyte materiały i konstrukcja wpływają na szerokie możliwości naczyń, dzięki czemu sprawdzą się one nie tylko do gotowania potraw, ale również do duszenia czy smażenia. Rondle ze stali nierdzewnej oraz modele miedziane zapewnią optymalne warunki gotowania zarówno na kuchenkach gazowych, jak i płytach indukcyjnych. Jakie więc naczynia wybrać? W bogatej ofercie sklepu znajdziesz m.in.:

  • - rondel wysoki,
  • - rondel średni,
  • - rondel niski,
  • - rondel z pokrywką,
  • - rondel do duszenia mięsa,
  • - rondel do sosów.

Proponowane rondle gastronomiczne oprócz materiałów użytych do ich produkcji czy pojemnością różnią się od siebie również budową. W asortymencie dostępne są m.in. rondle konikalne oraz proste. Rondel cena z oferty sklepu jest bardzo konkurencyjna i przystępna – najtańsze modele dostępne są już od kilkudziesięciu złotych.

Rozglądasz się również za innymi naczyniami do Twojego lokalu? Sprawdź pełną ofertę akcesoriów kuchennych, wśród których znajdziesz m.in. garnki gastronomiczne czy patelnie gastronomiczne i dobierz sprzęt, z którym przygotowywanie potraw stanie się sprawne i wygodne.