Filtruj według

Cena

Cena

-

Piece do pizzy

Aktywne filtry

Piec do pizzy to prawdziwe serce każdej pizzerii oraz ważny element wyposażenia lokalów gastronomicznych, w których serwowane są włoskie dania. Chcąc zapewnić najwyższej jakości wypieki ciasta znajdujące uznanie klientów, warto wybierać sprzęty, które zbudowane są z najlepszych materiałów. I właśnie takie profesjonalne piece do pizzy znajdziesz w ofercie sklepu Gastro-Swiss – zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!

Piece do pizzy – wybierz sprzęt spełniający Twoje wymagania

Oferta sklepu Gastro-Swiss bogata jest w wydajne piece do pizzy, które odnajdą się zarówno w mniejszych, jak i większych lokalach gastronomicznych. Na stronie znajdują się modele o zróżnicowanych parametrach wydajnościowych oraz wielkości, dzięki czemu każdy klient dobierze piec do pieczenia pizzy idealnie do swoich potrzeb. Co znajdziesz w asortymencie Gastro-Swiss?

Piec do pizzy elektryczny jednokomorowy

Modele ten polecane są dla małych pizzerii i lokalów, w których liczy się przede wszystkim oszczędność miejsca. Na stronie sklepu znajdziesz takie urządzenia jak m.in. piec do pizzy jednokomorowy o wymiarach 720 × 720 × 140 mm, który świetnie dopasuje się rozmiarem do każdego wnętrza. Niewielkie rozmiary nie oznaczają oczywiście, że elektryczny piec do pizzy jest mało wydajny – w asortymencie dostępne są urządzenia o mocy 5000 W oraz napięciu 400 V, co przekłada się na optymalną szybkość pieczenia ciasta.

Piec elektryczny do pizzy dwukomorowy

Modele z tej serii świetnie sprawdzą się w lokalach, w których ważne jest nieustanne wypiekanie ciasta. Każdy piec do pizzy gastronomiczny z tej serii cechuje się dużą wydajnością, a także pojemnością. Są to urządzenia o znacznie większej mocy niż sprzęty jednokomorowe (9600 W, 18000 W, 20400 W czy nawet 30600 W). Piec do pizzy dwukomorowy pomieści nawet do ośmiu placków naraz, dzięki czemu żaden klient nie będzie musiał czekać długo na wypiek. W asortymencie znajdują się modele o takich wymiarach jak m.in. 1100 × 965 × 745 mm i zakresie temperatur do nawet 500°C.

Elektromechaniczny piec do pizzy 

Elektromechaniczne piece do pizzy z oferty sklepu Gastro-Swiss to zaawansowane urządzenia, dzięki którym Twoje wypieki zachwycą każdego klienta. Modele te posiadają osobne termometry dla każdej komory, a także niezależne termostaty, które regulowane są za pomocą grzałek. Są to bardzo duże piece do pizzy – o wymiarach m.in. 1320 × 1025 × 760 mm, dlatego też polecane są dla największych lokalów. Wielka moc (16200 W) w połączeniu z pojemnymi komorami to aspekty, które wyróżniają te modele. Sterowanie odbywa się elektromechaniczne, co przekłada się nie tylko na wygodę, ale również bezpieczeństwo użytku.

Piece do pizzy z oferty Gastro-Swiss – gwarancja jakości

Sklep Gastro-Swiss ma na uwadze to, że zarówno mały piec do pizzy, jak i większy model musi charakteryzować się przede wszystkim wydajnością oraz jakością wykonania. Dlatego też stawiamy na sprzęt, który został wykonany z najlepszych materiałów takich jak m.in.

  • - stal nierdzewna (front pieca), 

  • - stal malowana (obudowa), 

  • - wełna mineralna (izolacja).

Wszystkie urządzenia pochodzą od cenionych producentów branży gastronomicznej, wśród których znajduje się firma Hendi, która od wielu lat dostarcza niezawodny i jakościowy sprzęt, który sprawdzi się w każdym lokalu.

Profesjonalne piece do pizzy w dogodnych cenach

Gastro-Swiss to miejsce, które przyjazne jest dla każdego portfela, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiedni dla swoich funduszy piec do pizzy. Cena urządzeń zaczyna się już od kilkuset złotych – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pieców do pizzy na stronie sklepu Gastro-Swiss.