Artykuły stołowe

Filtruj według

Cena

Cena

-

Akcesoria do herbaty

Aktywne filtry

Odpowiednio zaparzona herbata to klucz do zadowolenia każdego klienta lokalu. Do przygotowania napoju o wyrazistym zapachu oraz smaku niezbędne jest użycie odpowiednich przyrządów. Takie akcesoria do parzenia herbaty znajdziesz na stronie sklepu Gastro-Swiss przejrzyj asortyment sklepu i wybierz wyposażenie gastronomiczne, które spełni Twoje oczekiwania zapraszamy.

Akcesoria do herbaty – oferta sklepu Gastro-Swiss

Sklep Gastro-Swiss to miejsce, w którym znajduje się kompleksowe wyposażenie do każdego rodzaju lokalu gastronomicznego. Nie inaczej jest w przypadku przyborów do parzenia ciepłych napojów na stronie znajdują się różnie akcesoria do herbaty, które ułatwiają jej przygotowanie, a także podanie. Ich użycie gwarantuje zaparzenie napoju o fantastycznym aromacie i smaku, który skradnie serce każdego klienta. W sprzedaży dostępne są takie gadżety do herbaty jak m.in. ekspozytory czy sitka.

Ekspozytory na herbatę – eleganckie pudełka ekspozycyjne

Ekspozytory na herbatę to akcesoria, które świetnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i większych bufetach, kawiarniach czy restauracjach. Stanowią one eleganckie pudełko wystawne, które służy do prezentowania oraz przechowywania saszetek herbaty, mieszadełek czy serwetek. Drewniany, atrakcyjny pojemnik wpasuje się do każdego wystroju lokalu i świetnie sprawdzi się do utrzymania porządku. Odpowiednio zaserwowana herbata w stylowym pudełeczku podniesie walory estetyczne napoju i sprawi w zachwyt każdego gościa. Na stronie znajdziesz akcesoria na herbatę, które wykonane zostały z wysokiej jakości drewna oraz pokryte elegancką pokrywką z akrylowym okienkiem.