Filtruj według

Cena

Cena

-

Katalog części

Aktywne filtry

Niestety, nawet najlepszej jakości produkty zaufanych firm mogą ulec awarii lub po prostu się zużyć, ze względu na specyfikę użytkowania takiego sprzętu w lokalach gastronomicznych. Na szczęście w naszym sklepie możesz liczyć nie tylko na nowe urządzenia gastronomiczne, ale również części zamienne do sprzedawanych przez nas produktów. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Zamiast kupować nowy sprzęt, możesz postawić na jego naprawę – samodzielną lub korzystając z usług serwisu. Nie wiesz, jaki element warto wymienić w Twoim urządzeniu? Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby Ci pomóc.

Elementy wymienne oraz części do pieców konwekcyjnych i nie tylko

Jedno z Twoich urządzeń gastronomicznych uległo właśnie awarii i nie wiesz, gdzie szukać pomocy? Nie chcesz od razu wymieniać sprzętu na nowy i narażać się na ogromne koszta? W naszym katalogu wyszukasz wszystkie potrzebne części w bardzo korzystnych cenach. Możesz mieć pewność, że zakupione u nas produkty są pełnowartościowe. Dobranie odpowiednich części nie zawsze jest proste. Modeli różnych urządzeń gastronomicznych jest na rynku mnóstwo, przez co łatwo o pomyłkę. Większość elementów pasuje tylko do danego urządzenia. Jeżeli masz wątpliwości, czy znalezione przez Ciebie elementy, są na pewno tymi, których potrzebujesz – skontaktuj się z nami! Obiecujemy, że zapewnimy rzetelne i profesjonalne doradztwo. Pomożemy Ci wybrać części zamienne do urządzeń gastronomicznych. 

Profesjonalne części wymienne renomowanych marek

W naszej ofercie znajdziesz elementy niezbędne do naprawienia urządzeń, których jesteśmy dystrybutorem. Dzięki temu nie musisz od razu spisywać uszkodzonych sprzętów na straty. Pozwoli Ci to niewielkim kosztem uratować dobrej jakości sprzęt. Współpracujemy z takimi firmami jak: 

  • Hendi,
  • Sammic,
  • Grafen,
  • Lainox,
  • MBM,
  • DIHR,
  • Autofry,
  • Ceado.

A także wieloma innymi firmami znanymi w branży. Dzięki temu mamy dostęp do nowych elementów wymiennych. W katalogu znajdziesz części do pieców konwekcyjno-parowych – czujniki temperatury, poziomu wody, bezpieczniki termiczne oraz wiele innych. Wiele osób decyduje się na pozbycie się sprzętu, który przestał działać lub uległ uszkodzeniu. Bardzo często okazuje się jednak, że wystarczy wymienić drobny element, aby sprzęt mógł służyć w Twoim lokalu jeszcze przez kilka lat. Gwarantujemy profesjonalne, dostosowane do poszczególnych urządzeń części zamienne, dopasowane do sprzętu służącego do obróbki cieplnej.

Sprawdź nasz katalog części

Za pomocą naszej strony możesz również zaopatrzyć się w części do obróbki mechanicznej – elementy zamienne do urządzeń gastronomicznych są łatwe w montażu, dzięki czemu każda usterka może zostać szybko zlikwidowana. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości zamienniki do urządzeń do obróbki mechanicznej, takich jak nadziewarka do kiełbasy, szatkownica do warzyw, wilk do mięsa, maszynka do ostrzenia noży. Wszystkie modele urządzeń, do których przeznaczone są nasze części zamienne, znajdziesz w katalogu. Informacje o urządzeniach zamieściliśmy przy poszczególnych produktach, dzięki czemu możesz poznać szczegóły i specyfikację danego elementu.