Szkło

Filtruj według

Cena

Cena

-

Apetizery i pucharki

Aktywne filtry

Prowadzisz lokal, w którym serwowane są różnego rodzaju desery? Pamiętaj o tym, że powinny być one odpowiednio podane, dzięki czemu będą zachwycać nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Do osiągnięcia tego efektu niezbędne jest wykorzystanie specjalnego szkła gastronomicznego takiego jak m.in. pucharki do lodów czy apetizery, które skutecznie podnoszą walory wizualne podawanych deserów. 

Pucharki do lodów – do estetycznego podawania deserów

Sposób serwowania konkretnych dań jest wizytówką lokalu, która świadczy o klasie i renomie danego miejsca. Nie inaczej jest w przypadku podawania słodkich deserów, które powinny za każdym razem prezentować się nadzwyczaj apetycznie. Dlatego też każdy lokal powinien wyposażyć się w specjalne akcesoria, w których podany deser zachwyci swoim wyglądem każdego klienta. Przykładem takich wyrobów są szklane pucharki do lodów, czyli praktyczne przybory kuchenne, które świetnie odnajdą się zarówno w restauracji, jak i cukierni, kawiarni, lokalach weselnych, cateringu i wszędzie tam, gdzie oprócz smaku serwowanych deserów bardzo ważna jest również estetyka ich podania. 

Pucharki do deserów w ofercie sklepu – czym się wyróżniają?

Pucharki deserowe z oferty Gastro-Swiss to wyroby, które wyróżniają się przede wszystkim wysoką trwałością, przez co przystosowane są do stałego użytku. Oferowane produkty wykonane zostały z wysokiej jakości szkła sodowego, które zapewnia odporność m.in. na obicia, zarysowania czy szok termiczny. Dzięki temu pucharki na desery z powodzeniem sprawdzą się do serwowania zarówno zimnych, jak i gorących słodkości bez obawy o to, że szklane ścianki popękają. Ich kolejną zaletą jest niepowtarzalny wygląd, na który składają się ciekawe kształty (proste i asymetryczne) oraz stylowe zdobienia. Nowoczesny design każdego pucharka na lody sprawia, że z miejsca staje się on doskonałym dopełnieniem podawanych słodkości, które przyciągną wzrok każdego gościa.

Pucharki na desery, apetizery i szklanki – bogaty wybór szkła

Na stronie sklepu Gastro-Swiss znajdują się uniwersalne szklane pucharki na desery, które sprawdzą się w każdym lokalu. W zależności od preferencji, potrzeb, a także specyfiki miejsca, proponujemy różne rodzaje szkła zarówno tego mniejszego, jak i większego. W sprzedaży posiadamy m.in. małe szklanki czy nieco pojemniejszy pucharek na lody oraz apetizery, w których bez problemu podasz swoim gościom takie desery jak m.in. lody, owoce, polewy czy bitą śmietanę. Oferowane produkty występują w przystępnych cenach, które przyjazne są dla każdego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szklanych pucharków do lodów i nie tylko.