Filtruj według

Cena

Cena

-

Bulionówki porcelanowe

Aktywne filtry

Każdy szanujący się lokal gastronomiczny, który w swoim menu ma różnego rodzaju zupy powinien być wyposażony w odpowiednie naczynia do ich prawidłowego serwowania. Do takich elementów zastawy stołowej zaliczane są nie tylko głębokie talerze, ale także porcelanowe bulionówki, czyli poręczne filiżanki z dwoma uchwytami (uszkami). Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty wyjątkowych i eleganckich naczyń do zup, które spełnią oczekiwania każdego klienta.

Bulionówki – nie tylko do bulionu

Bulionówki (często nazywane flaczarkami lub barszczówkami) to naczynia, które przeznaczone są do użytku w lokalach gastronomicznych. Służą one do stylowego i eleganckiego serwowania zup czystych, czyli takich, które nadają się do wypicia. Dlatego też z powodzeniem możesz użyć ich do podania nie tylko bulionu, ale również rosołu czy barszczu. W bulionówkach świetnie prezentują się również zupy-kremy, które w połączeniu z subtelnymi dodatkami jak np. drobne grzanki czy groszek ptysiowy znacząco podnoszą walory estetyczne podawanego posiłku.

Porcelanowe bulionówki i mini wazy – oferta sklepu Gastro-Swiss

W ofercie Gastro-Swiss znajdziesz bogatą ofertę zestawów bulionówek i mini waz, które wykonane zostały eleganckiej i jakościowej porcelany doskonale utrzymującej temperaturę każdej zupy. Naczynia wyróżniają się dobrze wyprofilowanym kształtem zapewniającym stabilny chwyt, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Na stronie dostępne są różne warianty kolorystyczne zarówno klasyczne, białe barszczówki, jak i mini wazy w odcieniu czerni i szarości. Niezależnie od koloru wszystkie naczynia doskonale dopasują się do każdego stylu restauracji, baru, hotelu czy sali weselnej i będą zachwycać swoim nienagannym wyglądem. Oferowane naczynia występują również w różnych wersjach pojemnościowych takich jak m.in. 180 ml, 300 ml, 350 ml, 450 ml czy nawet 1150 ml, co pozwoli dobrać bulionówkę z porcelany idealną do aktualnych potrzeb i wymagań.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z każdym produktem dostępnym w kategorii sklep Gastro-Swiss.