Filtruj według

Cena

Cena

-

Multipatelnie elektryczne

Aktywne filtry

Multipatelnia - jedno urządzenie, wiele funkcji

Multipatelnie elektryczne to urządzenia przeznaczone do gotowania, smażenia, duszenia i utrzymywania potraw w cieple. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnej kuchni restauracyjnej, mniejszym lokalu gastronomicznym, jak i w domu. W sklepie internetowym Gastro-Swiss oferujemy multipatelnie renomowanej marki Hendi – sprzęt najwyższej jakości, ceniony przez szefów kuchni na całym świecie.

Multipatelnie elektryczne – niezbędne w profesjonalnej kuchni

Sprawne i szybkie przyrządzanie potraw ma ogromne znaczenie w profesjonalnej gastronomii. Dotyczy to także mniejszych lokali, które codziennie odwiedza wielu gości. Multipatelnia pozwala na komfortową pracę kucharzy. Dzięki zastosowanym materiałom i technologiom proces obróbki termicznej przebiega sprawnie - ciepło rozprowadzane jest równomiernie, ograniczone jest także ryzyko przypalania podczas smażenia. 

Do czego wykorzystać multipatelnię?

Multipatelnie elektryczne to urządzenia wielofunkcyjne. Pozwalają np. ugotować warzywa, usmażyć lub udusić mięso, a następnie przez wiele godzin utrzymywać je w temperaturze pozwalającej na podanie ich gościom. Wykorzystując multipatelnię, z powodzeniem można także ugotować lub usmażyć mniejsze ilości makaronu czy ryżu. Praktyczne pokrywki ograniczają chlapanie tłuszczu oraz pomagają utrzymywać zadaną temperaturę potraw. Nowoczesne multipatelnie są także łatwe w czyszczeniu, a na ich powierzchni nie zbiera się uciążliwy, wymagający szorowania osad.

Multipatelnie elektryczne – budowa, która przekłada się na funkcjonalność 

Multipatelnia oferowane przez Gastro-Swiss posiadają wykonaną z aluminium powłokę nieprzywierającą. Dzięki temu przygotowywane potrawy nie są narażone na przypalenie. Natomiast dzięki odłączanemu termostatowi z zasilaniem, możliwe jest uzyskanie pożądanej temperatury gotowania lub duszenia.

Dla wygody codziennej pracy, pokrywy multipatelni elektrycznych są też wyposażone w przezroczystą szybę, aby potrawy były doskonale widoczne. Dzięki temu można kontrolować stopień ich przygotowania, bez konieczności otwierania naczynia. Wszystkie oferowane przez nas multipatelnie posiadają także izolowane uchwyty, dzięki którym ich przenoszenie jest wygodne i bezpieczne, nawet bezpośrednio po zakończeniu obróbki cieplnej. 

Multipatelnie i inne akcesoria w ofercie Gastro-Swiss

W naszym sklepie posiadamy szereg maszyn, urządzeń i akcesoriów gastronomicznych, dedykowanych lokalom różnego typu i różnej wielkości. Korzystając z asortymentu Gastro-Swiss, można wyposażyć dużą restaurację, niewielki lokal typu fast food, cukiernię, a także bar – zaczynając od najmniejszych akcesoriów (naczynia miniaturowe, sztućce, czy deski do krojenia) przez obieraczki do ziemniaków, aż po piece konwekcyjne z nawilżaniem i meble gastronomiczne.