Filtruj według

Cena

Cena

-

Wieszak na pokrywy

Aktywne filtry

Przechowywanie pokrywek oraz innych akcesoriów w kuchni bywa problematyczne. Zdarza się to zwłaszcza w lokalach, w których nieustannie przewija się duża liczba osób, a kolejne przybory co chwilę zmieniają miejsce. Aby uniknąć bałaganu, który przeszkadza w pracy, warto wyposażyć się w odpowiednie przybory takie jak np. wieszak na przykrywki, czyli niewielki organizer ułatwiający przechowywanie pokrywek. 

Wieszak na pokrywki do garnków – zachowaj porządek w kuchni 

Zachowanie porządku w kuchni jest jedną z najważniejszych rzeczy, o którą należy zadbać, prowadząc lokal gastronomiczny. Wyselekcjonowane i uporządkowane akcesoria to klucz do efektywnej pracy kucharzy, którzy nie muszą tracić czasu na ciągłe szukanie pokrywek oraz innych przyborów. Mając wszystko pod ręką, praca nabiera tempa, co z kolei przekłada się na sukces restauracji, pubu czy baru pamiętaj, że dla klientów ważna jest nie tylko jakość serwowanych posiłków, ale także czas, w jakim zostaną one podane. Dlatego też jeżeli zależy Ci na porządku w swojej kuchni, wyposaż się w uniwersalny organizer na pokrywki do garnków ze strony sklepu internetowego Gastro-Swiss.

Wieszak na przykrywki – wygodne przechowywanie pokrywek

Zastanawiasz się, jak przechowywać pokrywki do garnków? Nie ma lepszego sposobu niż wybranie wieszaka ściennego, dzięki któremu przybory te będą zawsze na wyciągnięcie ręki. Zawieszony na ścianie organizer to wygodne rozwiązanie, które umożliwia komfortowe i swobodne sięganie po przykrywki w każdej chwili bez konieczności szukania ich po całej kuchni. Jest to zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązanie niż umieszczanie stojaka pomiędzy inne akcesoria kuchenne np. na stole, co tylko mogłoby niepotrzebnie zabierać dodatkowe miejsce i ograniczać ruchy w pracy kucharzy. Dostępne na stronie sklepu wieszaki wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co wpływa na ich wytrzymałość i niezawodność na długie lata.

Wieszaki na przykrywki to nie wszystko, co znajduje się w ofercie sklepu Gastro-Swiss. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami, wśród których znajdują się m.in. garnki do gastronomii, pokrywki do garnka, wkłady do garnków, a także inne akcesoria do garnków i nie tylko.