Filtruj według

Cena

Cena

-

Kebab

Aktywne filtry

Kebaby to bardzo popularne potrawy, które od wielu lat goszczą w lokalach gastronomicznych różnego typu. Są one cenione przez klientów głównie ze względu na swój niepowtarzalny smak. Do ich odpowiedniego przyrządzenia nie wystarczy jedynie najwyższej jakości mięso, ale również profesjonalne urządzenie do kebaba, czyli opiekacz. W ofercie Gastro-Swiss znajdziesz różne modele nowoczesnych sprzętów, które ułatwią pracę każdemu kucharzowi.

Urządzenie do kebaba z oferty Gastro-Swiss

Sklep gastronomiczny Gastro-Swiss to miejsce, w którym zaopatrujemy się w sprzęty najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku nowoczesnych opiekaczy do kebabów, które pochodzą od takich producentów jak firma Hendi, która posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji niezawodnych, najwydajniejszych sprzętów, które przeznaczone są do profesjonalnego użytku.

Opiekacze do kebaba – profesjonalne urządzenia gastronomiczne

Opiekacze do kebaba są profesjonalnymi urządzeniami, dzięki którym mięso jest równomiernie opiekane, a także łatwe w skrawaniu na mniejsze kawałki. Odpowiednie warunki grzewcze gwarantują uzyskanie wyjątkowego smaku, który zachwyci każdego klienta Twojego lokalu. Na stronie znajdziesz różne modele tych sprzętów takie jak m.in. opiekacze do kebaba gazowe i elektryczne

Opiekacze do kebaba gazowe

Opiekacze gazowe to wydajne maszyny do pieczenia kebaba, które pracują na gaz ziemny lub gaz butlowy co ważne wymagają one podłączenia do prądu. Cechują się one prostotą i bezpieczeństwem użytku (posiadają specjalne zawory, które uniemożliwiają ulatnianie się gazu, a także wytrzymałe i odporne na uszkodzenia obudowy i osłony, które wykonane zostały z mocnej stali nierdzewnej. Każdy opiekacz do kebaba gazowy posiada opcję regulacji odległości rożna od elementów grzewczych, dzięki czemu obrabiane mięso będzie równomiernie opieczone z każdej strony. W ofercie znajdziesz modele urządzeń gazowych, które posiadają po 4 wydajne palniki o mocy nawet 13 kW.

Opiekacze do kebaba elektryczne

Elektryczne opiekacze do kebaba z oferty Gastro-Swiss to bardzo funkcjonalne i trwałe urządzenia, które sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym. Są one przystosowane do codziennej eksploatacji i odporne na zużycie wszystko to dzięki wytrzymałym obudowom, a także osłonom termicznym wykonanych ze stali nierdzewnej. Oferowane modele bazują na wydajnych silnikach z możliwością zmiany kierunku obrotów, a także kilku strefach grzewczych, które posiadają kilkustopniową regulację grzania. Oferowane elektryczne opiekacze posiadają wsady do mięsa do nawet 60 kg, wyjmowane tace na tłuszcz czy regulację odległości rożna od stref grzewczych.


Opiekacze do kebaba to nie wszystko, co znajdziesz w kategorii obróbka mechaniczna. Na stronie znajdziesz również inne profesjonalne sprzęty gastronomiczne takie jak m.in. miksery spiralne, prasy do pizzy, maszynki do makaronu, formy do ravioli, szatkownice, krajalnice czy nadziewarki do kiełbas. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklep Gastro-Swiss.