Filtruj według

Cena

Cena

-

Obróbka mechaniczna

Jest 411 produktów.

Pokazano 1-24 z 411 pozycji

Aktywne filtry

Ostre i niezawodne noże mogą sprawić, że praca w kuchni będzie jeszcze bardziej wydajna i precyzyjna. Jeżeli jednak chcesz zaoszczędzić czas Twoich pracowników i sprawić, że poszczególne produkty spożywcze będą jeszcze precyzyjniej pokrojone. W niektórych czynnościach praca ludzkich rąk jest niezastąpiona – nie należy do nich szatkowanie, dlatego warto zainwestować w sprzęt, który odciąży osoby pracujące na kuchni i pozwoli im skupić się na innych obowiązkach.

Sprzęt gastronomiczny do obróbki mechanicznej

W naszym sklepie znajdziesz tylko najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny, najbardziej cenionych w branży producentów takich jak Hendi, Sammic i wiele innych. Urządzenia do obróbki mechanicznej usprawnią pracę w Twojej kuchni i sprawią, że nie będzie to już dłużej żmudne i czasochłonne zajęcie. W naszej ofercie mamy różne rodzaje urządzeń, które są niezbędne do przetworzenia dużej ilości produktów spożywczych, w tym przysparzających wielu problemów mięs. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Wydajne szatkownice elektryczne i tarcze

Jeżeli chcesz, aby warzywa w Twoich potrawach były idealnie poszatkowane, a grubość krojenia była niezwykle precyzyjna, to zainwestuj w szatkownicę elektryczną, która Ci to umożliwi. Takie urządzenie pozwoli szybko i w prosty sposób obronić dużą ilość różnego rodzaju warzyw, dlatego właśnie jest ono niezbędne w każdym lokalu gastronomicznym. Dzięki niemu możesz ciąć warzywa w plastry, kostki, słupki lub paski, a także ścierać je, trzeć i szatkować. Elektryczne odpowiedniki ręcznych szatkownic są większe, ale też dużo bardziej precyzyjne i szybsze, dzięki temu Twoi pracownicy mogą skupić się na innych czynnościach, a krojenie i szatkowanie zostawić maszynie. 

W naszym sklepie możesz również zakupić osobne tarcze do szatkownic – każda z nich przeznaczona jest do innego rodzaju rozdrabniania. Ważne jest, aby wyposażyć kuchnię w jak najwięcej różnych tarcz, ponieważ każda z nich przydaje się w innej sytuacji. 

Przemysłowe wilki do mięsa

W naszym sklepie znajdziesz wilki do mięsa, dzięki którym obróbka mechaniczna mięsa będzie znacznie prostsza i będzie wymagała mniej siły od osób pracujących w Twojej kuchni. W ofercie znajdziesz tylko produkty najwyższej jakości, najbardziej cenionych producentów. Wilki to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w dużych restauracjach, ale również małej gastronomii, a nawet w warunkach domowych. Jest to profesjonalny sprzęt, który przeznaczony jest do mielenia wszystkich rodzajów mięsa. 

W naszej ofercie znajdują się wilki do mięsa Top Line uznanej firmy Hendi. Jest to seria, która charakteryzuje się dużą wydajnością – bo aż 80 kilogramów na godzinę. Oprócz mielenia urządzenie możesz wykorzystać do nadziewania kiełbas, idealnie więc sprawdzi się nie tylko w restauracjach, ale również w zakładach wędliniarskich. Wykonane jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwałe i łatwe w utrzymaniu. Inna seria produktów firmy Hendi, czyli wilki do mięsa kitchen line to profesjonalne urządzenia przeznaczone do mielenia wszystkich rodzajów mięs bez kości i skóry. W tym modelu silnik posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, a jego prędkość obrotowa wynosi 170 obrotów na minutę.