Filtruj według

Cena

Cena

-

Kieliszki do szampana

Aktywne filtry

Prowadzisz lokal gastronomiczny, w którym organizowane są różnego rodzaju przyjęcia i zabawy okolicznościowe? Jeżeli tak to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nieodłącznym elementem tego typu imprez jest szampan. Pamiętaj, że ten wyjątkowy trunek powinien być zaserwowany w odpowiednim szkle, które ułatwi jego spożycie, a także podkreśli jego wszystkie walory. Na naszej stronie znajdziesz eleganckie kieliszki do szampana, które posłużą każdemu klientowi w czasie toastu i dłuższej degustacji.

Kieliszek do szampana – dla kogo?

Wesela, rocznice, urodziny, zabawy sylwestrowe czy degustacje są to okazje do tego, aby otworzyć butelkę dobrze schłodzonego szampana i wznieść toast. Dlatego też stylowy komplet kieliszków do szampana to pozycja obowiązkowa dla takich lokali jak m.in. sale weselne i bankietowe, restauracje, puby czy hotele, czyli miejsc, w których wyprawiane są co chwilę większe przyjęcia okolicznościowe. 

Kieliszki do szampana – wyjątkowo trwałe i eleganckie

Myśląc o kupnie kolejnych elementów zastawy stołowej do lokalu, warto rozglądać się wyłącznie za jakościowymi produktami. I właśnie tego typu szkło znajdziesz w naszym asortymencie zaopatrujemy się w komplety pochodzące od cenionych producentów takich jak m.in. Stalgast. Oferowane przez sklep Gastro-Swiss kieliszki do szampana to wyroby, które powstały z myślą o profesjonalnym użytku i częstej eksploatacji. Wykonane zostały one w specjalnej technologii tzw. jednego kawałka szkła (monoblok) zapewniającej im odpowiednią odporność na pęknięcia i zarysowania, co znacznie wydłuża ich żywotność. Lampki do szampana są z jednej strony bardzo trwałe, a z drugiej delikatne i eleganckie minimalistyczne zdobienia w połączeniu z przejrzystym szkłem doskonale rozpraszającym światło idealnie podkreślą wyjątkowy odcień napoju. Nasze kieliszki szampanówki z miejsca staną się stylowym dodatkiem do nakrycia stołu i sprawią, że każdy toast i degustacja będzie niezapomnianą chwilą dla każdego gościa.

Szampanówki – bogaty wybór

W naszym sklepie dostępne są różne zestawy kieliszków do szampana, które wpasują się w każdy styl lokalu. W tej kategorii znajdziesz zarówno te bardziej ekskluzywne kieliszki z ciekawymi wzorami, jak i klasyczne lampki o wyrafinowanej, klasycznej stylistyce. Pamiętaj, że unikalny wygląd szkła to nie wszystko na zadowolenie klientów wpływ ma również funkcjonalność kieliszków. Dlatego też oferujemy warianty szampanówek o różnych pojemnościach, kształtach i długościach nóżek dopasowanych do każdego rozmiaru dłoni.

Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych produktów w kategorii kieliszki, wśród których znajdują się m.in. kieliszki do drinków, kieliszki do likieru czy kieliszki do koniaku i wiele innych.