Filtruj według

Cena

Cena

-

Prasy do ciasta do pizzy

Aktywne filtry

Odpowiednio przygotowana pizza jest daniem, które sprawi w zachwyt każdego klienta odwiedzającego pizzerię, restaurację, bar czy inny lokal gastronomiczny. Do przyrządzenia ciasta o idealnej grubości niezbędne jest wykorzystanie profesjonalnych urządzeń takich jak prasa do pizzy. Sprawdź pełną ofertę i wybierz sprzęt, dzięki któremu praca w kuchni będzie jeszcze wydajniejsza.

Prasa do pizzy z oferty Gastro-Swiss – najwyższa jakość

W ofercie Gastro-Swiss znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości prasy do ciasta do pizzy. Współpracujemy z cenionymi na rynku producentami jak m.in. Hendi, czyli firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji specjalistycznych urządzeń gastronomicznych o najlepszych parametrach. Każdy model prasy do pizzy wykonany został z najwyższej jakości materiałów gwarantujących długoletnią pracę na najwyższych obrotach, a także odporność uszkodzenia mechaniczne. 

Profesjonalna prasa do pizzy do Twojego lokalu – automatyzacja pracy 

Klienci, którzy odwiedzają pizzerię czy restaurację, w której serwowane są pizze, zwracają uwagę w pierwszej kolejności na grubość ciasta. Ręczne ugniatanie surowego podkładu wymaga nie lada wprawy, a także czasu. Chcąc zautomatyzować sobie pracę, a także każdorazowo formować idealne ciasto, warto wyposażyć się w profesjonalną prasę do pizzy dostępną na stronie Gastro-Swiss. W asortymencie znajdują się modele, dzięki którym w szybkim czasie przygotujesz dużą ilość uformowanego ciasta gotowego do umieszczenia w chłodniach w celu wyrośnięcia. Oferowane prasy wyposażone są w regulację czasu prasowania ciasta na pizzę, dzięki czemu dostosujesz tempo ugniatania spodu do aktualnych potrzeb.

Prasy do ciasta pizzy – duże możliwości

Na stronie naszego sklepu znajdziesz nowoczesne urządzenia do prasowania ciasta pizzy, które wyposażone są w szereg funkcji podnoszących ich możliwości i wydajność. W asortymencie dostępne są modele, które posiadają m.in.:

  • obudowy i tarcze wykonane ze stali nierdzewnej,
  • opcje niezależnego ustawienia temperatury roboczej tarczy górnej i dolnej,
  • funkcję zaokrąglanie porcji ciasta (nie tylko na pizzę, ale m.in. na bułki czy kuleczki),
  • regulację grubości ugniatanego podkładu na pizzę,
  • ruchomą osłonę górnej tarczy,
  • pojemną tarczę górną i dolną.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z konkretnymi modelami urządzeń, a także pozostałą częścią kategorii obróbka mechaniczna. Na stronie znajdziesz inne akcesoria i sprzęty gastronomiczne, które zautomatyzują pracę w każdej kuchni w ofercie dostępne są takie urządzenia jak m.in. opiekacze do kebabów, formy do ravioli, szatkownice, krajalnice, nadziewarki do kiełbas, miksery czy roboty wielofunkcyjne i nie tylko.