Filtruj według

Cena

Cena

-

Ekspresy do kawy kolbowe

Aktywne filtry

Każda kawiarnia, bar, hotel czy restauracja powinna być wyposażona w specjalny ekspres do kawy. Rozważając zakup odpowiedniego urządzenia, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na sprzęty przeznaczone dla profesjonalistów. Przykładem takiej maszyny jest ekspres kolbowy, czyli model, w którym zaparzysz kawę o niepowtarzalnym aromacie oraz smaku. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu, w którym znajdują się wydajne urządzenia gastronomiczne pasujące do każdego lokalu.

Profesjonalne ekspresy do kawy kolbowe w ofercie sklepu Gastro-Swiss

Gastro-Swiss to sklep, który stawia na jakość swoich produktów oraz ich wydajność. Dlatego też każdy ekspres ciśnieniowy kolbowy sprowadzany jest od najlepszych i renomowanych producentów w branży kierując się przy wyborze wyjątkową selekcją. Kupując u nas, zyskujesz gwarancję nabycia produktu od takich przedstawicieli gastronomii jak m.in. Hendi czy Grafen. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas zakupu profesjonalnego kolbowego ekspresu do kawy liczy się jego trwałość, niezawodność oraz wysoka jakość. Sklep Gastro-Swiss jest odpowiedzią na potrzeby rynkowe i gwarantuje najwyższą wartość swoich produktów.

Ekspres do kawy kolbowy – pełna kontrola parzenia

Ekspres do kawy kolbowy to urządzenie, które pozwala stworzyć napój o idealnych walorach smakowych i zapachowych. Możliwe jest to ze względu na cały proces (a nawet rytuał) zaparzania kawy. Sprzęt ten w czasie przygotowania pozwala kontrolować dosłownie wszystko od doboru ziaren, aż przez stopień zmielenia i ubicia. Dzięki temu za każdym razem masz okazję zaparzyć kawę o wyjątkowym smaku i zapachu, która skradnie serce każdego gościa. Dlatego też ekspres kolbowy z młynkiem jest odpowiedni dla każdego, kto lubi czerpać przyjemność z parzenia kawy. 

Ekspresy ciśnieniowe kolbowe – cechy produktów

Jak już wcześniej pisaliśmy stawiamy wyłącznie na wydajny i sprawdzony sprzęt. Dlatego też każdy profesjonalny ekspres kolbowy na stronie sklepu Gastro-Swiss cechuje się przede wszystkim niezawodnością oraz trwałością. Urządzenia te wykonane zostały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która dodatkowo pokryta została lakierem, dzięki czemu odporne są zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na takie czynniki jak np. wilgoć czy korozja. Sprawia to, że wszystkie ekspresy ciśnieniowe kolbowe są przystosowane do stałej eksploatacji na wiele lat, dzięki czemu zyskujesz pewność, że żaden model nie zawiedzie Cię w żadnym momencie. Urządzenia sterowane są elektronicznie, co znacząco podnosi komfort i łatwość obsługi w czasie wybierania kolejnych ustawień dla konkretnej kawy. Na stronie znajdziesz ekspresy, które posiadają wiele nowoczesnych funkcji zwiększających ich możliwości takie jak m.in. automatyczne uzupełnianie wody, podgrzewacze filiżanek, regulowane nóżki, automatyczne programy czyszczenia, ruchome dysze, niezależne od siebie manometry i wiele innych opcji.

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z każdym modelem ekspresu. W ofercie dostępne są różne wersje zarówno te mniejsze, jak i większe, co pozwoli dobrać sprzęt, który dopasuje się do każdej wielkości lokalu gastronomicznego.