Filtruj według

Cena

Cena

-

Grille na węgiel drzewny

Aktywne filtry

Grill na węgiel drzewny to profesjonalne urządzenie przeznaczone do użytku na zewnątrz, dzięki któremu potrawy będą cieszyć soczystością i niepowtarzalnym smakiem. Zależy Ci na najwyżej jakości? Poznaj bogatą ofertę urządzeń gastronomicznych w sklepie Gastro-Swiss i wybierz wydajne grille na węgiel drzewny pochodzące od cenionych producentów.

Grille na węgiel drzewny – niepowtarzalny smak idzie w parze z jakością urządzeń

Sekret niepowtarzalnego aromatu i smaku różnych produktów z rusztu kryje się z połączenia starannie wyselekcjonowanych składników, a także odpowiedniego ich przygotowania. Nie inaczej jest w przypadku potraw przyrządzanych na grillu. Dlatego też Gastro-Swiss jest miejscem, w którym dostępne są sprzęty najwyższej jakości, dzięki którym kucharze przyrządzą dania, które zachwycą swoim smakiem każdego gościa. W asortymencie sklepu znajdziesz profesjonalne grille gastronomiczne na węgiel drzewny o wyjątkowej wydajności i odporności na codzienną eksploatację. Zaopatrujemy się w urządzenia, które pochodzą jedynie od renomowanych dostawców i producentów takich jak m.in. Hendi, czyli firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych sprzętów gastronomicznych.

Grill na węgiel – z wysokiej klasy materiałów

Profesjonalny grill na węgiel drzewny musi być przede wszystkim odporny na stałą eksploatację, a także uszkodzenia. Dlatego też sklep Gastro-Swiss w swojej ofercie posiada sprzęty, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdziesz modele posiadające obudowę ze stali nierdzewnej, która zapewnia długą żywotność grillom, a także niewrażliwość na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Dzięki temu zyskujesz pewność, że żadna pogoda nie będzie stanowiła zagrożenia dla oferowanych przez nas sprzętów.

Grille gastronomiczne na węgiel drzewny – czym jeszcze się wyróżniają?

Inwestycja w wydajny grill gastronomiczny na węgiel drzewny z oferty Gastro-Swiss to klucz do sukcesu lokalu gastronomicznego, w którym liczy się przede wszystkim zadowolenie każdego klienta. Jak już wspomnieliśmy, nasze urządzenia cechują się niezwykłą wydajnością – wszystko to za sprawą nowoczesnych komponentów. W ofercie znajdziesz modele, które wyposażone są w m.in.:

  • niezależnie sterowane palniki,
  • niklowane ruszty,
  • emaliowane patelnie,
  • elektroniczne zapłony,
  • odczepiane nogi.

Całe wyposażenie grillów sprawia, że są one niezwykle proste w obsłudze, czyszczeniu, a także przechowywaniu. 


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń w kategorii grille i lampy grzewcze. W asortymencie dostępne są m.in. grille gazowe, a także różne akcesoria jak patelnie do grilla, szczotki do grilla, ruszty, płytki ochronne, lamp grzewcze, rękawice ochronne i wiele więcej – sklep Gastro-Swiss.