Filtruj według

Cena

Cena

-

Maszyny do lodów

Aktywne filtry

Lody czy sorbety to desery, które cieszą się wielkim zainteresowaniem zwłaszcza w sezonie letnim. Dlatego też każda lodziarnia, cukiernia czy kawiarnia, w której serwowane są te słodkości, powinna być wyposażona w profesjonalne maszyny do lodów, dzięki którym będzie dobrze przygotowana na natłok klientów pragnących ochłodzić się w gorące dni. Sklep Gastro-Swiss zaprasza do zapoznania się z dostępnym asortymentem, w którym znajdują się nowoczesne i wydajne maszyny do produkcji lodów.

Maszyny do lodów z najwyższej półki

Pyszny smak, delikatność i konsystencja lodów, sorbetów czy innych mrożonych deserów to klucz do tego, aby zachwycić każdego klienta odwiedzającego lokal. Pamiętaj o tym, że na niepowtarzalne walory wpływ mają nie tylko odpowiednie składniki, ale również wysokiej jakości maszyny do lodów. Na stronie sklepu Gastro-Swiss znajdziesz profesjonalne urządzenia, które cechują się nadzwyczajną wydajnością, odpornością na codzienną eksploatację, a także żywotnością. Wszystko to dzięki jakościowym komponentom, które wykonane zostały z trwałych materiałów odpornych na zużycie. Każda maszyna do robienia lodów pochodzi od producentów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń o najwyższej jakości w asortymencie znajdziesz sprzęty takich firm jak m.in. Hendi.

Maszyna do robienia lodów z oferty Gastro-Swiss – nowoczesny i wydajny sprzęt

Każda dostępna na stronie maszyna do robienia lodów jest nowoczesnym urządzeniem cechujące się przede wszystkim prostotą użytku oraz dużą funkcjonalnością. Oferowane modele maszyn do lodów posiadają opcje i komponenty, które podnoszą ich możliwości, a także ułatwiają przygotowywanie słodkich deserów o idealnych walorach. Wśród nich wyróżnić można m.in.:

  • funkcję podtrzymującą temperaturę (po zakończeniu pracy urządzenia),
  • wbudowany kompresor, który chłodzony jest powietrzem,
  • podświetlany, czytelny i intuicyjny wyświetlacz cyfrowy,
  • duże pojemniki na lody wykonane ze stali nierdzewnej,
  • lekką i trwałą pokrywę, która została wykonana z poliwęglanu,
  • prostą w zamontowaniu łopatkę mieszającą wykonaną z polipropylenu.

Szerokie możliwości i specjalne funkcje sprawiają, że maszyny do lodów świetnie sprawdzą się również do przygotowywania świeżych sorbetów czy mrożonych jogurtów.

Profesjonalne maszyny do lodów to gwarancja zadowolenia 

Inwestycja w profesjonalną maszynę do lodów to klucz do sukcesu każdej lodziarni i innego lokalu, który specjalizuje się w serwowaniu mrożonych deserów. Urządzenia te przystosowane są do codziennego użytku i umożliwiają przygotowanie dużej ilości lodów w krótkim czasie. Jest to szczególnie ważne w lokalach, w których nieustannie tworzą się kolejki klientów i tam, gdzie liczy się każda sekunda. Maszyny do produkcji lodów to przepis na sukces i gwarancja robienia deserów o niepowtarzalnym smaku sprawdź pełen asortyment i ciesz się z udanego zakupu zapraszamy!


Szukasz również innych urządzeń do cukierni? Sprawdź pełną kategorię maszyny cukiernicze sklep Gastro-Swiss.