Filtruj według

Cena

Cena

-

Maszynki do makaronu

Aktywne filtry

Dobrej jakości elektryczna maszynka do makaronu znacząco ułatwia wyrabianie i tłoczenie ciasta, a także podnosi walory smakowe wielu dań. Sprzęt ten świetnie odnajduje się w lokalach gastronomicznych, w których serwowane m.in. różnorodne makaronowe posiłki. W asortymencie znajdziesz wyłącznie niezawodne ręczne, a także elektryczne maszynki o najlepszych parametrach zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Maszynki do makaronu – szeroka oferta jakościowych urządzeń

Oferta sklepu Gastro-Swiss jest bardzo szeroka w asortymencie znajduje się kilkanaście modeli maszynek do makaronu, które dopasują się do każdego lokalu. Występują one w różnych wersjach tych prostszych i mniejszych, jak i większych, bardziej zaawansowanych o większych możliwościach. Różnorodność oferowanych modeli pozwala dobrać idealne urządzenie do specyfiki lokalu, a także własnych potrzeb. Każda maszynka do robienia makaronu jest sprzętem najwyższej jakości, który pochodzi od renomowanych producentów i dostawców branży gastronomicznej takich m.in. Tom-Gast, Hendi czy Imperia. 

Maszynka do makaronu – profesjonalny sprzęt do Twojego lokalu

Maszynka do makaronu elektryczna jest nowoczesnym urządzeniem, które polecane jest do użytku w restauracjach, hotelach czy barach. Dzięki niej wyrabianie i tłoczenie ciasta makaronowego zajmuje o wiele mniej czasu niż w przypadku tradycyjnych sposobów. Co więcej, zarówno ręczna maszynka do makaronu, jak i elektryczna wersja zapewnią doskonałą świeżość makaronu, a także niepowtarzalny smak, który znajdzie uznanie u każdego klienta.

Elektryczne i ręczne maszynki do makaronu – co je wyróżnia?

Dostępne w ofercie maszynki do wyrabiania makaronu wykonane charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością na codzienną eksploatację, a także wydajnością. Oferowane sprzęty wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która znacząco wydłuża ich żywotność na wiele lat. Na stronie znajdziesz maszynki z asortymentu, które wyposażone są w specjalne pokrętła regulujące grubość wyrabianego ciasta, a także w noże zapewniające ostre i precyzyjne cięcie czy wałki, dzięki którym uformujesz różne rodzaje makaronu jak np. tagliatelle czy fettucine. 

Szukasz również innych sprzętów gastronomicznych, które ułatwią Ci przygotowywanie różnych posiłków? Zapoznaj się z pozostałą częścią kategorii obróbka mechaniczna, w której znajdziesz m.in. profesjonalne formy do ravioli, prasy do pizzy, opiekacze do kebaba, szatkownice, nadziewarki do kiełbas, roboty wielofunkcyjne, krajalnice i wiele innych sprzętów najwyższej jakości, które ułatwią prace kuchenne w każdym lokalu gastronomicznym zapraszamy.