Filtruj według

Cena

Cena

-

Łyżki stołowe

Aktywne filtry

Kompletując zestaw sztućców gastronomicznych, nie możesz zapomnieć o zakupie takich akcesoriów jak łyżki stołowe. Ta część zastawy stołowej jest niezbędna tak naprawdę w każdej restauracji, kawiarni czy knajpie, w której podawane są płynne posiłki jak zupy, kremy oraz napoje takie jak kawa czy herbata. Jeżeli szukasz jakościowych łyżek gastronomicznych, sprawdź ofertę Gastro-Swiss, w której znajdziesz produkty, które spełnią wymagania każdego klienta.

Łyżki stołowe – duża elegancja i wygoda użytku

Musisz pamiętać o tym, że klienci jedzą również oczami. Co to oznacza? Każda potrawa, dekoracja czy zastawa stołowa powinna zachęcać swoim nienagannym wyglądem, co skutecznie podnosi wrażenia z jedzenia w lokalu. Dlatego też oferowane przez sklep internetowy Gastro-Swiss łyżki obiadowe to produkty, które charakteryzują się klasycznym i minimalistycznym designem, który podkreśli walory estetyczne każdego dania. Aspekty wizualne to jednak nie wszystko, o czym należy pamiętać, wybierając łyżki stołowe. Bardzo ważne jest również to, aby wszystkie przybory były wygodne w użytku. Dlatego też łyżki obiadowe są lekkie, poręczne i dobrze wyprofilowane, dzięki czemu świetnie wpasowują się w każdą dłoń.

Łyżki obiadowe w ofercie Gastro-Swiss – stawiamy na jakość

Oferowane na stronie sklepu łyżki stołowe wykonano z bardzo trwałej stali nierdzewnej typu 18/10, dzięki czemu odporne są na różnego rodzaju odbarwienia oraz inne czynniki, które mogłyby wpłynąć negatywnie na wygląd sztućców. Wszystkie produkty z oferty dostarczane są przez cenionych dostawców i producentów jak m.in. TOM-GAST, dla których połączenie nienagannego wyglądu z najwyższą precyzją wykonania zawsze jest na pierwszym miejscu. Wszystkie te cechy sprawiają, że oferowane łyżki stołowe zestaw sprawdzą się w zarówno w ekskluzywnych hotelach i restauracjach, jak i domach, w których podkreślą zastawę każdego stołu.

Łyżki stołowe w sklepie Gastro-Swiss – sprawdź, co przygotowaliśmy

Mogłoby się wydawać, że oferta łyżek stołowych nie jest zbytnio zróżnicowana. Pozory jednak mogą mylić – na stronie Gastro-Swiss znajdziesz zarówno łyżki stołowe komplet, jak i pojedyncze sztuki. W asortymencie znajduje się kilka rodzajów sztućców, które różnią się od siebie długością, kształtem czy głębokością otworu. Bogaty wybór umożliwia dobrać każdemu idealny produkt, który sprawdzi się w każdym lokalu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, w której znajdziesz nie tylko łyżki, ale również inne sztućce gastronomiczne takie jak m.in. nożyce, szczypce, noże, widelce i wiele więcej.