Filtruj według

Cena

Cena

-

Chłodnictwo

Jest 247 produktów.

Pokazano 1-24 z 247 pozycji

Aktywne filtry

Przechowywanie produktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze ma ogromny wpływ na zachowanie ich świeżości na dłużej. W naszym sklepie znajdziesz całą gamę produktów przeznaczonych do utrzymywania żywności w stanie zamrożenia lub schłodzenia. Producentami sprzętów gastronomicznych dostępnych w naszym sklepie są cenione w branży firmy.

Profesjonalne urządzenia chłodnicze

W tej kategorii prezentujemy sprzęt służący do przechowywania produktów spożywczych w niskich temperaturach. W naszej ofercie znajduje się wiele zupełnie różnych produktów, które przydadzą się w każdym lokalu gastronomicznym lub sklepie spożywczym. Zadbaj o swoje produkty, wybierając urządzenia topowych producentów, którzy cieszą się zaufaniem budowanym przez wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Szafy chłodnicze, mroźnicze i lodówki dla gastronomii

Szafy chłodnicze pozwalają na przechowywanie produktów w odpowiedniej temperaturze, a dodatkowo zapewniają właściwą ekspozycję dań i napojów. Idealnie sprawdzą się do prezentacji gotowych wyrobów w Twoim lokalu. W naszej ofercie znajdziesz również szafy mroźnicze, które utrzymują wewnątrz temperatury minusowe, dzięki którym możesz zamrozić znajdującą się w niej żywność. Natomiast szafy chłodniczo-mroźnicze, które również dostępne są w naszym sklepie, umożliwiają wykorzystywać Ci jedno urządzenie na dwa sposoby. Pozwoli Ci to zaoszczędzić wiele miejsca, a przede wszystkim pieniędzy. Dostępne są również lodówki na napoje, które pozwolą utrzymać odpowiednią temperaturę napojów w Twoim lokalu. Jest to przydatne szczególnie, gdy mają one krótką datę przydatności do spożycia.

Wydajne stoły mroźnicze i lady chłodnicze

W naszym asortymencie dostępne są stoły mroźnicze oraz lady chłodnicze. Te pierwsze idealnie sprawdzą się w niewielkich przestrzeniach, w których ważny jest każdy metr, a nawet centymetr użytkowy. Jest to też dodatkowe udogodnienie dla personelu, ponieważ wszystkie mrożone produkty mają od razu pod ladą roboczą. Lady natomiast warto stosować, gdy chcesz wyeksponować znajdujące się w niej produkty – jest to podstawowy sprzęt przy prowadzeniu sklepu spożywczego lub garmażeryjnego. Co więcej, możesz od razu zainwestować w wyposażenie lad chłodniczych, aby korzystanie z nich było jeszcze bardziej komfortowe.

Zamrażarki, szybkoschładzarki i witryny chłodnicze

Zamrażarki to absolutna konieczność, jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na zminimalizowanie dostaw i przetrzymywanie większej ilości produktów, które po rozmrożeniu będą równie świeże, co przed. Dlatego bardzo ważne jest, aby była to zamrażarka sprawdzona, szczelna i wykonana z odpowiednich tworzyw. Takie właśnie urządzenia proponujemy naszym klientom. Szybkoschładzarka przyda się w miejscach specjalizujących się w żywieniu zbiorowym. Wykorzystuje się je do natychmiastowego schładzania lub zamrażania przygotowanych potraw. Witryny chłodnicze online to kolejny produkt znajdujący się w naszym sklepie, dzięki któremu możesz w elegancki sposób eksponować potrawy oraz produkty spożywcze, które się w nich znajdują. W odróżnieniu od szaf często są stylizowane, dzięki czemu oprócz funkcjonalności są też bardzo estetyczne. Idealnie sprawdzą się do prezentacji deserów oraz ciast.