Filtruj według

Cena

Cena

-

Zapaski

Aktywne filtry

Zapaski gastronomiczne – praktyczne i komfortowe

Prestiż restauracji to nie tylko wygląd lokalu i dobre jedzenie, ale również ubiór personelu. W jego ujednoliceniu pomagają zapaski kelnerskie i zapaski kucharskie. To pewnego rodzaju fartuszki, które wiązane są z tyłu na wysokości pasa. Zapaski kelnerskie najczęściej wyposażone są w specjalne mini kieszonki, które ułatwiają przechowywanie notatnika i długopisu.

W naszym sklepie oferujemy zapaski, zarówno dla kelnerów, jak i kucharzy. Dostępne są w różnych kolorach i długościach – tak, aby zaspokoić potrzeby i wymagania każdej restauracji.

Zapaska kelnerska – wiele wariantów do wyboru

Kelner to osoba, która ma najwięcej kontaktu z odwiedzającym restaurację klientem. Warto więc zadbać o jego wygodę pracy, a także zapewnić mu schludny strój. Takie zadania spełniają zapaski kelnerskie, przeznaczone dla obsługi restauracji.

Zapaska kelnerska wyposażona jest w dodatkową kieszonkę, która doskonale sprawdzi się do przechowywania drobnych przedmiotów. Ułatwia to kelnerowi przyjmowanie zamówień, a dodatkowo wygląda bardzo profesjonalnie.

W Gastro-Swiss oferujemy zapaski dla kelnerów w dwóch rozmiarach. Mniejszy z nich to zapaska MINI z kieszenią, która ma długość 175 mm. To idealne rozwiązanie dla kelnerek. Wygodny krój sprawia, że noszenie takiej zapaski nie będzie uciążliwe. Drugim rozmiarem jest zapaska MIDI, która również ma specjalną kieszonkę na notatnik. Jest ona dłuższa niż wersja MINI i ma ponad 37 centymetrów długości. Wygląda elegancko, a jednocześnie zapewnia swobodę ruchów.

Co ważne, zapaski gastronomiczne w Gastro-Swiss można kupować na sztuki lub w zestawach. Dodatkowo są one dostępne w całej gamie kolorów od białego, przez niebieski i bordowy, aż do czarnego. Ułatwia to skompletowanie odzieży dla pracowników restauracji.

Zapaska kucharska – higiena i komfort pracy

Zapaski dla kucharzy są z reguły znacznie dłuższe niż zapaski kelnerskie. Te oferowane w Gastro-Swiss mają nawet 1000 mm długości. Fartuchy dla kelnerów wyposażone są w pasek do wiązania z tyłu lub pasek do zawieszenia na szyi. Wykonuje się je ze specjalnego materiału, dzięki któremu są wytrzymałe. Łatwo więc zmyć z nich plamy oraz zabrudzenia, o które nietrudno podczas pracy na kuchni.

Zaletą zapasek kucharskich jest troczek, który pozwala łatwo dopasować rozmiar fartuszka do obwodu pasa osoby, która go nosi. Dodatkowo zapaski dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Pozwala to właścicielom restauracji dopasować elementy strojów obsługi do stylu lokalu.

Zapaski niezbędne w kuchni i restauracji

Zapaski gastronomiczne to element ubioru, który powinien znaleźć się w każdej kuchni oraz restauracji. Ten dodatek pozwala tworzyć spójną aranżację całej restauracji. Ujednolicone uniformy kelnerów i kucharzy dodają prestiżu miejscu, w którym pracują. Warto więc zadbać o odpowiednie zapaski dla swoich pracowników.

W naszej ofercie dostępne są fartuchy produkowane przez wiele firm: Phoenix, Venturi, Songe czy Porto. Każdy z nich wyróżnia się trwałością i eleganckim wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów dla gastronomii – oprócz odzieży gastronomicznej różnego typu, w Gastro-Swiss dostępne są także artykuły stołowe i bufetowe, elementy wyposażenia baru, a także wiele urządzeń do obróbki termicznej i obróbki mechanicznej potraw.