Filtruj według

Cena

Cena

-

Pokrywy do garnków

Aktywne filtry

Przykrywki do garnków to niezbędne atrybuty kuchenne, które znajdują zastosowanie w każdej kuchni gastronomicznej i nie tylko. Sklep Gastro-Swiss to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę tych akcesoriów wyróżniających się estetyką oraz trwałością zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Przykrywka do garnka – wyjątkowa trwałość

Każda oferowana przykrywka do garnka na stronie sklepu Gastro-Swiss wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową trwałością (większą niż np. pokrywki emaliowane do garnków czy pokrywki do garnków metalowe). Cecha ta jest bardzo ważna szczególnie w lokalach, w których akcesoria są w stałym użytku i mają kontakt z różnymi substancjami. Dlatego też przykrywki do garnków zostały wykonane z jakościowej stali nierdzewnej, która gwarantuje im odporność na uszkodzenia takie jak np. upadki, wgniecenia, zniekształcenia, a także działanie kwasów. Dzięki swojej trwałości akcesoria nadają się również do mycia w zmywarkach.

Pokrywki do garnków w ofercie sklepu Gastro-Swiss

Gastro-Swiss to sklep, w którym znajdziesz pokrywki, które pasują do różnej wielkości garnków: małych, średnich oraz dużych. W asortymencie dostępne są akcesoria m.in. o średnicy 160, 200, 240, 280, 320, 360 czy nawet 500 mm. Bogata oferta pozwala wybrać pokrywki dostosowane do swoich aktualnych potrzeb i specyfiki kuchni. Nie są to jednak jedyne akcesoria, które znajdziesz w Gastro-Swiss. Na stronie dostępne są również inne przybory kuchenne takie jak m.in.:

- wkłady do garnków,

- akcesoria do garnków,

- garnki do gastronomii,

- wieszak na przykrywki,

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzętów gastronomicznych, które cechują się nieskazitelnym wyglądem, trwałością, a także uniwersalnością.