Artykuły stołowe

Filtruj według

Cena

Cena

-

Termosy

Aktywne filtry

Termosy gastronomiczne to akcesoria kuchenne, które przydają się przede wszystkim w cateringu. Są one świetnym rozwiązaniem umożliwiającym w wygodny sposób przenosić i przechowywać zarówno gorące, jak i zimne napoje. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią w sklepie Gastro-Swiss, w której znajdują się wydajne termosy do kawy gastronomiczne i nie tylko.

Termosy gastronomiczne w ofercie sklepu Gastro-Swiss – czym się wyróżniają?

Dostępne na stronie sklepu Gastro-Swiss termosy obiadowe gastronomiczne to naczynia najwyższej klasy. Wykonane zostały one z takich materiałów jak m.in. stal nierdzewna, która odporna jest na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję czy eleganckiego i wytrzymałego polipropylenu. Użycie takich tworzyw zapewnia trwałość wszystkim akcesoriom, co znacząco wydłuża żywotność każdemu termosowi gastronomicznemu. Co więcej odpowiednio zaprojektowane ścianki sprawiają, że przenoszone płyny nie tracą swojej temperatury. To jednak nie wszystko, czym wyróżniają się te przybory kuchenne. Każdy termos gastronomiczny cechuje się również eleganckim i ciekawym designem, który z pewnością zostanie doceniony przez klientów. Termosy cateringowe cena również jest czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę na stronie znajdują się modele, które zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych.

Termos gastronomiczny z kranem i nie tylko – co znajdziesz w ofercie?

Oferta termosów gastronomicznych w sklepie Gastro-Swiss jest bardzo szeroka. Oferowane akcesoria różnią się nie tylko materiałami, ale także wielkością oraz dodatkowymi funkcjami. Na stronie znajdziesz m.in. małe naczynia o takiej pojemności jak np. 0,6 litra czy duży termos gastronomiczny (1 l, 1,5 l czy 2 l), który świetnie sprawdzi się dla większych grup klientów. Naczynia przystosowane są do przechowywania nie tylko kawy, ale także herbaty, soków oraz innych zimnych i ciepłych napojów lub płynów. Gastro-Swiss oferuje modele proste, które posłużą jako np. termosy gastronomiczne do zupy oraz nieco bardziej rozbudowane naczynia wyposażone w specjalną rączkę do przenoszenia, a także pompkę oraz przycisk do łatwiejszego nalewania. Niektóre modele posiadają również otwierane pokrywy (do 125 stopni), co znacząco ułatwia zaparzanie napojów.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami sklepu, w których znajdują się inne naczynia do przechowywania i przenoszenia napojów takie jak np. dzbanki do mleka, torby termoizolacyjne czy akcesoria do herbaty. Serdecznie zapraszamy sklep gastronomiczny Gastro-Swiss.