Filtruj według

Cena

Cena

-

Blachy, ruszty

Aktywne filtry

Sklep internetowy Gastro-Swiss posiada bogatą ofertę urządzeń do gastronomii oraz akcesoriów o różnym zastosowaniu, które odnajdą się w każdym lokalu gastronomicznym. W tej kategorii znajdziesz takie produkty jak m.in. ruszty do grilla czy blachy wypiekowe, czyli podstawki gwarantujące odpowiednie warunki grillowania i pieczenia. Zapoznaj się z pełną ofertą i sprawdź, dlaczego warto postawić na akcesoria z oferty Gastro-Swiss zapraszamy.

Ruszty do grilla i blachy wypiekowe – gwarancja jakości

W sklepie Gastro-Swiss dbamy o to, aby wszystkie proponowane akcesoria spełniały najwyższe normy jakościowe. Dlatego też każdy ruszt do grilla, ruszt do pieca czy blacha wypiekowa to produkty, które pochodzą od cenionych w branży gastronomicznej producentów i dostawców takich jak m.in. Stalgast czy Unox, którzy od wielu lat dostarczają na rynek niezawodne i wydajne urządzenia oraz przybory gastronomiczne o szerokim zastosowaniu. Oferowane przez sklep Gastro-Swiss akcesoria świetnie sprawdzą się zarówno do smażenia, jak i pieczenia, gotowania czy grillowania sprawdź sam, do czego wykorzystać możesz blachy i ruszty z oferty sklepowej.

Ruszt do grilla – oferta sklepu Gastro-Swiss

Na stronie sklepu Gastro-Swiss posiadamy wiele rodzajów rusztów do grilla, które dostosowane są do różnych potrzeb klientów, a także lokali gastronomicznych zarówno tych mniejszych, jak i większych. Oferowane przybory występują w różnych wariantach wielkościowych takich jak m.in. 470 x 330 mm, 530 x 325 mm, 600 x 400 mm i wielu innych. W asortymencie sklepowym dostępne są wytrzymałe ruszty wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten zapobiega tworzeniu się m.in. korozji, a także odporny jest na działanie różnych środków chemicznych, dzięki czemu pielęgnacja nie stanowi żadnego zagrożenia dla żywotności akcesoriów. Na stronie znajdziesz również inne modele podstawek takich jak m.in. ruszty ryflowane nieprzywierające cechujące się łatwością czyszczenia, a także zapobieganiem tworzenia się nieprzyjemnych zapachów podczas grillowania. Akcesoria te posłużą do przyrządzania takich produktów jak m.in. mięso, warzywa czy pieczywo, zapewniając im odpowiednią chrupkość i soczystość.

Ruszty i blachy do pieców – bogaty wybór akcesoriów

W asortymencie sklepowym dostępnych jest również wiele rodzajów rusztów do pieców. Charakteryzują się one przede wszystkim jakością i trwałością wykonane zostały z różnych odmian aluminium na stronie dostępne są blachy do pieców teflonowane, perforowane czy lite. Niezależnie od rodzaju, każda podstawka do pieca zapewnia optymalne warunki wypiekania, smażenia czy nawet grillowania. W sklepie Gastro-Swiss znajdziesz również solidne ruszty do pieców takie jak m.in. chromowane czy do pieczenia kurczaków, które ułatwiają przygotowywanie większych kawałków mięsa, tym samym gwarantując im idealne warunki pieczeniowe. W naszym sklepie zaopatrzyć możesz się zarówno w pojedyncze blachy, jak i cały zestaw, w którym znajdują się blaszki do:

- gotowania warzyw, 
- smażenia frytek, 
- gotowania jajek, 
- grillowania warzyw i mięs, 
- pieczenia pizzy,
- pieczenia pieczywa i przekąsek.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, w którym znajduje się kompleksowe wyposażenie dla lokali gastronomicznych.