Producenci

Filtruj według

Cena

Cena

-

Producenci

Jest 1658 produktów.

Pokazano 1-24 z 1658 pozycji

Aktywne filtry

Współpracujemy tylko z zaufanymi i znanymi w branży gastronomicznej producentami. Dzięki temu oferowany przez nas asortyment jest różnorodny. Korzystając z naszych usług, możesz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne urządzenia do obróbki termicznej, mechanicznej takie jak piece lub wilki do mięsa. Zaopatrzymy Cię również w sprzęt chłodniczy – między innymi lady chłodnicze, lodówki na napoje. Zapewniamy duży wybór akcesoriów, które ułatwią codzienną pracę w kuchni. 

Wyposażenie gastronomiczne wyłącznie renomowanych producentów

W naszej rozbudowanej ofercie sprzętu gastronomicznego oraz dodatków do kuchni i lokali gastronomicznych znajdziesz wysokiej jakości produkty pochodzące od takich producentów jak:

 • Sammic

Firma zajmuje się produkcją pakowarek próżniowych, szatkownic, a nawet maszyn do obierania ziemniaków. Wyposażenie gastronomiczne Sammic cechuje się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnymi zastosowaniami.

 • Grafen

Jest to firma, która produkuje piece konwekcyjno-parowe, w których zastosowano nowoczesne technologie, które znacznie podnoszą funkcjonalność tego urządzenia. Wyposażenie gastronomiczne Grafen idealnie sprawdzi się w przypadku małych lokali gastronomicznych oraz restauracji.

 • Lainox

Włoska firma, która funkcjonuje na rynku gastronomicznym już od 1981 roku. Wyposażenie gastronomiczne Lainox gwarantuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, oszczędność energii, a wszystko to w duchu poszanowania środowiska naturalnego. 

 • MBM

Przedsiębiorstwo zajmujące się wyposażeniem gastronomicznym MBM, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych grillów.

 • Moretti Forni

Jest to kolejna włoska firma, z którą współpracujemy. Wyposażenie gastronomiczne Moretti Forni obejmuje profesjonalne piece do pizzy, których funkcjonalność i niezawodność gwarantuje wieloletnie doświadczenie firmy na rynku gastronomicznym.

 • DIHR

Główny producent zmywarek przemysłowych. Dzięki wyposażeniu gastronomicznemu DIHR możesz mieć pewność, że Twoje naczynia będą nieskazitelnie czyste.

 • WEGA

Jest to tradycyjna włoska marka, która zajmuje się produkcją profesjonalnych ekspresów do kawy. Wyposażenie gastronomiczne WEGA sprawdzi się nie tylko w kawiarniach, ale również innych lokalach, które chcą serwować swoim klientom idealnie parzoną kawę. 

 • Autofry

Firma specjalizuje się w innowacyjnych frytownicach. Stawiając na produkt tej marki, możesz mieć pewność, że to wyposażenie gastronomiczne Autofry, nie tylko będzie niezawodne i niezwykle funkcjonalne, ale również podniesie komfort pracy Twoich pracowników.

 • Fiorenzato

Specjalizuje się w profesjonalnych młynków do kawy. Wyposażenie gastronomiczne Fiorenzato sprawi, że Twoja świeżo mielona kawa zdobędzie wielu miłośników, którzy na pewno wrócą, aby jeszcze raz skosztować przepysznej kawy w Twoim lokalu.

 • Menumaster

Producent kuchenek mikrofalowych. Wyposażenie gastronomiczne Menumaster idealnie nadaje się do barów, stacji benzynowych oraz małych lokali gastronomicznych.

 • Ceado

Firma, dzięki której w naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne wyciskarki do owoców i warzyw. Wyposażenie gastronomiczne Ceado sprawi, że soki podawane w Twoim lokalu będą smaczne, zdrowe i wykonane ekspresowo.

 • Icematic

Producent niezastąpionych łuskarek i maszyn do lodu, dzięki wyposażeniu gastronomicznemu Icematic, Twoje napoje zawsze będą idealnie schłodzone.

 • GAM

Firma jest producentem drobnych urządzeń gastronomicznych. Wyposażenie gastronomiczne Gam obejmuje profesjonalny sprzęt cateringowy.

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny

Jeśli więc szukasz profesjonalnego sprzętu gastronomicznego w przystępnej cenie, sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty dopasowane do Twoich potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań służymy fachowym doradztwem zarówno w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania produktowego, jak również efektywnego wykorzystania oferowanych przez nas urządzeń gastronomicznych.